icona

Posledný MASTER úspešne za nami

 
19.4.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu 17.4.2010 sa konal v Dart clube posledný Master tejto sezóny. Príjemne prekvapil účasťou, keď v hlavnom turnaji sa zúčastnilo až 62 hráčov. V turnaji juniorov bolo prihlásených 9 hráčov, čo bolo tiež rekord v tejto sezóne.

V hlavnom turnaj sa od začiatku z našich hráčov najviac darilo Ivanovi Fiľovi, ktorý sa postupne prebojoval až do finále pravej strany pavúka. Počas celého postupu do finále nestratil Ivan ani leg. Vo finále však Ivan už nepodal taký výkon ako predošlé zápasy a prehral so Štefanom Hájekom z Rimavskej Soboty hladko 0:2. Vo finále ľavej strany pavúka sa tak stretol s Jozefom Petríkom zo Zvolenskej Slatiny. Podľa očakávaní sa podarilo Ivanovi vyhrať a mohol sa tak pokúsiť vrátiť prehru Štefanovi Hájekovi. V celkovom finále však Ivan uhral len jeden leg a po výsledku 1:3 sa musel uspokojiť s druhým miestom.  Zdenko Pampurík skončil na siedmom mieste, čím sa stal naším druhým najlepším hráčom v sobotňajšom turnaji. Z našich ešte obsadili deviate miesto Martin Macuľa a Matej Putnok.

Do turnaja žien sa prihlásilo 15 žien a nechýbala tu ani domáca hráčka Lucia Pocklanová, ktorá sa od začiatku presadzovala a po dramatických zápasoch postúpila do finále pravej strany, kde sa stretla so Silviou Sikorskou z Rimavskej Soboty, s ktorou prehrala tesne 1:2. Vo finále ľavej strany sa stretla s Adrianou Sabovou z Lučenca, kde opäť rozhodoval tretí leg. Tentoraz s úspešných koncom pre Luciu, ktorá sa tak prebojovala až do celkového finále. V celkovom finále mala pevnejšiu ruku Lucia, ktorá najprv vyhrala so Silviou Sikorskou 2:1 a v opakovanom už jasne dominovala 2:0.

V turnaji juniorov sa opäť najviac darilo Martinovi Macuľovi, ktorý sa bez väčších problémov prebojoval do finále pravej strany pavúka, kde sa stretol s Róbertom Almásim z Kalnej nad Hronom. V ňom Martin vyhral tesne 2:1. Vo finále ľavej strany pavúka sa tentoraz stretol s Erikom Poliakom, ktorý kolo predtým porazil Claudiu Vráblovú z Rimavskej Soboty 2:0. Aj v tomto zápase sa Erikovi darilo a porazil Róberta rovnakým výsledkom 2:0. V Celkovom finále však mal Martin Macuľa všetko vo vlastných rukách, keď zvíťazil 2:1.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: