icona

TOP-ka úspešne za nami

 
24.5.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Od piatku do nedele sa konala v Rimavskej Sobote posledná TOPka v tejto sezóne. V piatok sa začala turnajom cricket. V nej po opakovanom finále vyhral Oto Zmelík, ktorý vo finále zdolal výborne hrajúceho Miloša Bédyho. Tretie miesto patrilo nášmu hráčovi Petrovi Martinovi, ktorý sa zároveň stal aj celkovým víťazom cricketu v sezóne pred Otom Zmelíkom a tretí skončil Peter Klementy. Na piatom mieste sa umiestnil Martin Macuľa a siedmi Ivan Fiľo s Petrom Pocklanom. V sobotu sa hlavnom turnaji predstavilo 76 hráčov a najlepšiu formu ukázal Milan Dudáš, ktorý sa zaslúžene tešil z víťazstva. Vo finále porazil nášho hráča Petra Martina, ktorý tentoraz nestačil na Milana. Tretie miesto obsadil Peter Klementy. Siedme miesto obsadil Matej Putnok. V celkovom poradí sa z víťazstva mohol radovať náš hráč Peter Martin, druhé miesto obsadil Oto Zmelík a tretie miesto obsadil Peter Klementy. Ivan Fiľo skončil na 10.mieste. V turnaji žien sa prezentovalo 26 hráčok. Z víťazstva sa radovala Petra Kvasničková, ktorá vo finále zdolala Janu Liškovú a tretia skončila Martina Čerňanská. Rovnaké poradie bolo aj v celkovom poradí. V turnaji juniorov sa najviac darilo Jozefovi Kvasničkovi, ktorý vo finále zdolal Františka Šatného. Tretie miesto obsadil Martin Macuľa. V celkovom poradí sa mohol z víťazstva radovať náš hráč Martin Macuľa pred Jozefom Kvasničkom a Jozefom Fabom.

V turnaji dvojíc sa z našich darilo Petrovi Martinovi s Petrom Pocklanom, ktorý obsadili  piate miesto. Turnaj vyhral Jozef Harág a Peter Jakubis. Druhí skončili Oto Zmelík a Milan Dudáš, tretí Milan Štefaňák a Michal Krupár.

V nedeľu sa hrali Majstrovstvá Slovenska družstiev, kde náš klub obhajoval prvé miesto z minulej sezóny. Nášmu družstvu sa nedarilo podľa predstáv a skončilo na piatom mieste. Najprv sme vyhrali s Prešovom 9:8, s Novákmi sme prehrali 7:9 a s Prievidzou 7:9. Víťazom sa stali Toi Toi Dixi Bratislava, druhé miesto obsadili Promile Košice a tretie miesto Casino Nováky.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: