icona

Prvý Master sezóny

 
20.9.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu 18.septembra sa konal v Dart clube Brezno prvý Master tejto sezóny v elektronických šípkach.  V hlavnej kategórii sa prezentovalo 62 hráčov čo bolo na prvé kolo Mastra veľmi dobrá účasť. Najlepšie sa v turnaji darilo Martinovi Škantárovi, ktorý sa postupne prebojoval až do celkového finále. Vo finále porazil Štafana Hájeka z Rimavskej Soboty a zaslúžene sa stal prvým víťazom hlavnej disciplíny na turnaji Master Stred v novej sezóne.  Tretie miesto obsadil opäť hráč domáceho klubu Ivan Fiľo. Darilo sa aj ďalším hráčom z nášho klubu. Tesne za stupňom víťazov sa na štvrtom mieste umiestnil Martin Macuľa. Zdenko Pampurík sa umiestnil na piatom mieste.

Do turnaja žien sa prezentovalo 10 hráčok a najviac sa darilo Martine Vidovej z Lučenca, ktorá vo finále porazila Luciu Paprčkovú zo Zvolena. Tretie miesto obsadila Michaela Cibulová. Aj v ženskom turnaji sme mali zastúpenie, keď Lucka Pocklanová po nepresvedčivom výkone skončila na deviatom mieste.

V turnaji juniorov sa prezentovalo 11 hráčov  a opäť sa presadil náš najlepší junior Martin Macuľa, ktorý najprv vo finále pravej strany prehral s Jozefom Fabom z Rimavskej soboty tesne 1:2. Vo finále ľavej strany si však poradil s Lukášom Svoradom hladko 2:0. V celkovom finále sa Martin predviedol opäť v lepšej forme a dokázal dva krát poraziť Jozefa Faba. Na štvrtom mieste sa umiestnil ďalší talent z Brezna Erik Poliak, piate miesto obsadil Michal Ridzoň.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: