icona

Majstrovstvá Slovenska v Steeloch

 
25.10.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V dňoch 22-24.10.2010 sa uskutočnili na Táloch Majstrovstvá Slovenska v klasických šípkach. V piatok odštartovali  Majstrovstvá Slovenska turnajom Open Brezno, ktorého sa zúčastnilo 17 hráčov. Víťazom sa stal Ľuboš Pivarč, ktorý vo finále porazil Ota Zmelíka presvedčivo 5:2. Tretí skončili Marek Polach a Radim Drinka. V sobotu sa hral Slovenský pohár, ktorého sa zúčastnilo 39 hráčov. Z našich hráčov sa nepodarilo výraznejšie presadiť. Turnaj vyhral Pavel Drtil, druhé miesto obsadil Oto Zmelík a na treťom mieste sa umiestnili Marek Polák a Ľuboš Pivarč (všetci z Toi Toi Dixi Bratislava). V turnaji juniorov sa naši umiestnili v prvej štvorke štyria. Turnaj vyhral Martin Macuľa, Erik Poliak skončil na treťom mieste a štvrtý skončil Ján Králik.

V nedeľu sa v hlavnom turnaji prezentovalo 59 hráčov. Víťazom sa stal Peter Klementy z Rožňavy, ktorý vo finále porazil Milana Štefaňáka z Prešova 6:0. Tretie miesto obsadil náš Ivan Fiľo spoločne s Marekom Polachom.

V turnaji juniorov sa Martin Macuľa umiestnil na druhom mieste a tretie miesto obsadil Erik Poliak. Ján Králik obsadil piate miesto.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: