icona

Druhé kolo MASTER STRED

 
15.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa o 11:00 hodine začal druhý Master tejto sezóny, v ktorom sa prestavilo rekordných 67 hráčov. Medzi najlepších sa dostalo aj niekoľko hráčov z nášho klubu. Najlepšie rozohraný turnaj mal Matej Putnok spolu s Petrom Martinom, ktorí sa prepracovali až do finále pravej strany. Matej Putnok v semifinále porazil Štefana Hájeka 2:1 a Peter Martin porazil Petra Milatu rovnako 2:1. Ešte pred finálovým zápasom sa črtalo double našich hráčov. Vo finále si lepšie počínal Matej Putnok, ktorý porazil Petra Martina 3:1. Peter Martin si následne nedokázal vo finále ľavej strany poradiť s Petrom Milatom, ktorého už raz v sobotu porazil. Peter Milata porazil nášho Petra Martina hladko 3:0 a zaslúžene postúpil do celkového finále. V ňom stačilo Matejovi Putnokovi vyhrať už len jeden zápas a stal by sa víťazom druhého Mastra v sezóne. Peter Milata bol však veľmi dobre rozohraný a Mateja porazil 3:1 a v opakovanom finále dokonca 3:0. Matejovi robilo najväčšie problémy uzatváranie, čo Peter dokázal využiť. A tak našim hráčom muselo stačiť druhé, resp. tretie miesto. Na deviatom mieste sa umiestnil z našich Martin Škantár a na 17.mieste sa umiestnili Martin Macuľa, Peter Pocklan a Paľko Melicher.

V ženskom turnaji sa prezentovalo 15 žien, z ktorých boli aj dve naše hráčky Lucia Pocklanová a Miriam Faráriková. Miriam Faráriková skončila na peknom piatom mieste, keď ju vyradila práve naša Lucia Pokclanová po výsledku 2:0. Lucia pokračovala vo svojom dobrom výkone aj ďalej, keď porazila aj Danku Krnáčovú zo Zvolena 2:0 a následne aj vo finále ľavej strany porazila Martinu Vidovú 2:1. Lucia sa v celkovom finále stretla s Helenou Hájekovou, ktorá ju v sobotu ako jediná predtým porazila. Celkové finále bolo tesné, keď za stavu 1:1 mali obidve hráčky možnosť uzavretia legu. Nakoniec sa to podarilo Helene Hájekovej, ktorá tak turnaj bez straty zápasu vyhrala.

V turnaji juniorov sa prezentovalo 10 hráčov, ž čoho bolo 6 domácich hráčov. Najlepšie v turnaji si počínal Martin Macuľa, ktorý sa postupne prebojoval až do finále pravej strany, kde sa stretol s Lukášom Svoradom. Lukášovi však nedal Martin šancu a porazil ho hladko 3:0. Vo finále ľavej strany sa Lukáš stretol s ďalším domácim hráčom Erikom Poliakom, ktorý v prvom kole prehral s Erikom Šarpatakym. Erik Poliak sa však postupne prebojoval až do finále ľavej strany, kde však nestačil v dramatickom zápase Lukášovi a prehral 2:3. V celkovom finále však opäť dominoval Martin Macuľa, ktorý vyhral nad Lukášom jednoznačne 3:0.

gIOVANNI

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: