icona

4. a 5. kolá Kvalifikácie družstiev na MSR 2011

 
22.11.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Túto nedeľu pokračovala kvalifikácia na MSR družstiev 4. a 5. kolom. V tomto kole sa darilo striedavo domácim a hosťujúcim tímom.
Náš prvý tím vyhral svoje zápasy vo Zvolene, a to s DC Bukovinka C pomerom 4 : 12 a s domácou Galaxiou 6 : 10. Naši nastúpili aj s našimi dvomi najlepšími hračmi Petrom Martinom a Ivanom Fiľom.V prvom duely naši bodovali takto : Melicher 2 zápasy / 2 výhry. Fiľo 4/3, Putnok 4/3, Macuľa 4/3, Pampurík 1/1, Martin 1/0. V zápase proti DC Galaxia Zvolen sme vyhrali 10 zápasov : Martin 4/3, Melicher 4/3, Macuľa 4/2, Pampurík 2/2, Fiľo 2/0. V doterajšom priebehu, treba vyzdvihnuť hlavne výkon Zdenka Pampuríka, ktorý nastúpil na 15 zápasov a doteraz neprehral ani jeden duel.
Trošku sme sklamaní z výkonov našho juniorského tímu, ktorí sa vlastne len zoznamuje s atmosférou ligových duelov, no napriek tomu sme mysleli, že duely budú vyrovnanejšie. Vo Zvolene sa z nášho kvarteta presadlila len dvojica Jano Králik a Erik Poliak, ktorá uhrala v každom z duelov po jednom bode, a tak sa zápasy s Bukovinkou C ako aj s Galaxiou skončil debaklom 2 : 14.
V ďalších dueloch sa presadili favoriti z Novák a z Prievidze. Keď Prievidzkí Kondori vyhrali v Krtíši vysoko 1 : 15 a v Krupine 2 : 14. Nováky zahrali svoj štandard a po dvoch výhrach, v Krtíši a v Krupine zhodne 4 : 12, si do tabuľky pripísali povinných 6 bodov.
Suverénne zahrala aj Rimavská Sobota, ktorá doma zdolala DC Bukovinka Zvolen B pomerom 4 : 12.
Prekvapili chalani z Lacoste Lučenec, ktorí vlani patrili medzi štatistov v súťaži, no teraz majú na konte už 5 bodov, keď predtým zdolali doma Galaxiu 10 : 6, a teraz si poradili s Bukovinkou B, síce len v predĺžení no predsa 9 : 8.
Bukovinka A, po dohode kapitánov, svoje zápasy preložila, stalo sa to už po druhý krát a dúfame, že to nebude pravidlom, pretože rozpis zápasov je stanovený na celú súťaž a hrači majú dosť času si svoje povinnosti zariadiť tak, aby zápasy odohrali podľa harmonogramu.
Najbližšie 6. a 7. kolá sú na programe 5. decembra, a naše dva tímy sa predstavia na horúcej pôde v Novákoch a v Prievidzi.
 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: