icona

Víkendové mestské ligy

 
12.12.2010 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale. Ako prvá odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Na treťom mieste sa umiestnil Peter Švikruha, ktorý bol blízko k tomu, aby si v piatok zahral finále. Najskôr prehral vo finále pravej strany s Erikom Poliakom a následne neuspel v boji o finale s Michalom Ridzoňom. Michal v A strane prehral s Erikom Poliakom a recept naňho nenašiel ani vo finale a musel sa uspokojiť s druhým miestom. Erik Poliak si víťazstvom na turnaji upevnil vedúce postavenie v tabuľke juniorov pred Jánom Králikom, ktorému sa v piatok nedarilo podľa predstáv.

V juniorskej mestskej lige stolných futbalistov sa prekvapenie nekonalo a vo finale sa stretli dvaja najlepší juniori Roland Botka a Marián Piliarkin. Zápas skončil rovnako ako minulý týždeň a z víťazstva sa znovu radoval Roland Botka, pre ktorého to bolo už tretie víťazstvo v rade a pomaly sa približuje v tabuľke k Mariánovi Piliarkinovi. Na treťom mieste skončil Ján Králik.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa predstavilo 11 hráčov. Po dlhšej dobe zavítal na turnaj Martin Škantár a bez problémov si dokázal poradiť zo všetkými súpermi. Víťazstvom na turnaji sa Martin posunul na tretiu priečku. Na druhom mieste sa v piatok umiestnil Pavel Melicher a tretie miesto patrilo Zdenkovi Pampúrikovi.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: