icona

Mestské ligy a QUATRO Cricket cup

 
16.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Piatok sa v Dart clube hrali mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale. Ako prvá začala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Najviac sa darilo Jánovi Králikovi, ktorý síce hneď na úvod prehral, ale v B-strane pavúka si poradil s každým súperom a mohol si po dlhej dobe opäť zahrať finále. V ňom sa stretol s Petrom Švikruhom a poradil si s ním hladko dva krát 2:0. Peter sa tak musel uspokojiť s druhým miestom. Na treťom mieste skončil Marián Piliarkin.

Po juniorske lige nasledovala juniorská mestská liga stolných futbalistov. Tu úlohu favorita splnil Marián Piliarkin, ktorý na turnaji nenašiel premožiteľa a poľahky si pripísal do tabuľky body za prvé miesto. Na druhom mieste sa umiestnil Jakub Popper a tretie miesto patrilo Jánovi Králikovi.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa z víťazstva radoval Matej Putnok, ktorý po peknom výkone porazil v opakovanom finále Zdenka Pampúrika. Na treťom mieste sa umiestnil Pavel Melicher.

V sobotu sa v Dart clube uskutočnilo IV. kolo QUATTRO Cricket Cup-u. Na programe bola disciplína crazy cricket. Predchádzajúce kolá sa stali korisťou Martina Škantára a bol najväčším favoritom na prvé miesto aj v tomto kole. Cestu za víťazstvom mu však pokazili juniori Erik Poliak a Ján Králik, keď Erik Poliak ho najskôr porazil v A strane pavúka a Ján Králik si ho po dobrom výkone vychutnal v B strane pavúka. Zaváhanie Mratina využil Matej Putnok, ktorý si vo finále poradil s Jánom Králikom. Na treťom mieste skončil Erik Poliak.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: