icona

Mestské ligy

 
29.1.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach a v stolnom futbale. Ako prvá odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Turnaja sa zúčastnil aj Martin Macuľa, ktorému nevyšiel hneď úvod do turnaja a prehral svoj prvý zápas s Jánom Králikom. Vo finale A - strany pavúka sa stretli Erik Poliak a Ján Králik. Do finále sa prebojoval Erik Poliak a Ján musel ísť o finále bojovať do B - strany pavúka. Tu sa opäť stretol s Martin Macuľom a znovu ho dokázal poraziť. Martin sa tak musel uspokojiť s tretím miestom na turnaji. Finále začal lepšie Ján Králik a vyhral 2:1. V opakovanom finále však pevnejšie nervy preukazal Erik Poliak a pripísal si ďalšie víťazstvo na turnaji.

Po šípkarskej juniorskej lige nasledovala juniorská liga stolných futbalistov. Tu kraľuje Marián Piliarkin a nebolo tomu inak ani tentokrát a s prehľadom dokázal turnaj vyhrať. Na druhom mieste sa umiestnil Ján Králik a body za tretie miesto si pripísal do tabuľky Erik Poliak.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa predstavilo 13 hráčov. Na treťom mieste sa umiestnil Zdenko Pampúrik, ktorý mal vyššie ambície, ale vo finále A - strany  pavúka nestačil na Paľa Melichera a vo finále B – strany pavúka ho porazil Peter Pocklan, ktorý prehral v úvode turnaja s Pavlom Melicherom a musel si prejsť celou B – stranou pavúka. Vo finale chcel Peter Pocklan odplatiť prehru Pavlovi Melicherovi, ale znovu nedokázal nájsť recept na svojho súpera a musel sa uspokojiť s druhým miestom. Z víťazstva sa tak mohol radovať Pavel Melicher.  

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: