icona

Stredoslovenská kvalifikácia družstiev na MSR 2011

 
15.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Stredoslovenská kvalifikácia družstiev na MSR 2011

                       

V nedeľu boli na programe zápasy 13. a 14. kola Kvalifikácie družstiev. Okrem DC Bukovinka B, ktorá si svoje zápasy preložila sa odohral kompletný program. Prekvapením bola  prehra DC Casína Nováky na domácej pôde s DC Bukovinkou Zvolen A 6 : 10. Zvolenčania však  aj v druhom zápase potvrdili, že ich forma ide hore a z Prievidze si odviezli ďalší bod, za prehru po predĺžení 9 : 8. Prvý tím Zvolena sa tak pevne usadil na treťom mieste priebežného poradia. Povinné víťazstvá si pripísali chlapci z Rimavskej Soboty, keď vo svojich oboch dueloch vyhrali jednoznačne s Galaxiou Zvolen 14 : 2 a s Bukovinkou C 12 : 4. Na polovicu spokojní sa zo Zvolena vracali hráči DC Lakoste Lučenec, keď najprv zdolali Galaxiu 10 : 6, no potom nenašli recept na céčko Bukovinky a prehrali tesne 7 : 9.

V nedeľu sa zmazala aj posledná nula v tabuľke, v  kolonke body, keď si na svoj účet pripísali vôbec prvé víťazstvo juniori 1. DC Brezno, zdolali na domácej pôde Royal Club Krupinu, čo patrí asi za najväčšie prekvapenie nedele. Svoj výkon mladíci už bohužiaľ nezopakovali v Krtíši a prehrali hladko 13 : 3. 1. DC Brezno si na svoj účet pripísal povinných šesť bodov, keď bodoval v Krtíši ( 14 : 2 ) a v Krupine ( 15 : 1 ).

Tabuľku momentálne vedie DC 69 Rimavská Sobota, na druhom mieste je 1. DC Brezno, tretí DC Bukovinka Zvolen A. Ďalej to vyzerá, ešte na tuhý boj o postup, keďže z našej skupiny postupuje 5 tímov a rozdiel medzi štvrtým tímom a siedmym je len 7 bodov, no to má DC Bukovinka B k dobru ešte 3 zápasy. 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: