icona

Mestské ligy, Master a Kvalifikácia na MSR

 
27.2.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend boli na programe v Dart clube mestské ligy v elektronických šípkach, Master a Kvalifikácia na majstrovstvá Slovenska v družstvách. Ako prvá odštartovala juniorská mestská liga v elektronických šípkach. Z víťazstva sa tešil Ján Králik, ktorý si poradil v opakovanom finále s Erikom Poliakom. Na treťom mieste sa umiestnil Michal Ridzoň.

Po juniorske lige nasledovala juniorská mestská liga stolných futbalistov. Tu úlohu favorita splnil Marián Piliarkin, ktorý na turnaji nenašiel premožiteľa a pripísal sin a svoje konto ďalšie víťazstvo. Na druhom mieste sa umiestnil Ján Králik a tretie miesto patrilo Jakubovi Popperovi.

Vo večernej Sirius mestskej lige v elektronických šípkach sa z víťazstva radoval Matej Putnok, ktorý po peknom výkone porazil v opakovanom finále Paľa Melichera. Na treťom mieste sa umiestnil Martin Jančiar.

V sobotu bol na programe Master Stredného Slovenska. Ešte pred ním sa však odohral zápas medzi 1 Dart club Brezno a DC Bukovinka Zvolen „C“. Breznianský hráči zvládli tento zápas a vyhrali nad Zvolenom 9:7. O body sa postarali Peter Martin 2body / 4zápasy, Pavel Melicher  2/4, Martin Škantár 2/4, Ivan Fiľo 3/4. V sobotu bola na programe aj dohrávka medzi 1 Dart club Brezno juniors a DC Bukovinka Zvolen „B“. Breznianský juniori podľahli svojmu súperovi hladko 12:4.

Na Mastri sa do hlavného turnaja prezentovalo 54 hráčov. Našim hráčom sa darilo, keď do prvej šestky sa prebojovali traja hráči. Na piatom a šiestom mieste skončili hráči Martin Škantár z Brezna a Štefan Hájek z Rimavskej Soboty. Na štvrtom mieste sa umiestnil Emil Chorvát. Tretie miesto patrilo Matejovi Putnokovi, ktorý ukázal, že má dobrú formu ktorá mu dúfam vydrží až do majstrovstiev Slovenskej Republiky. Vo finále sa predstavili hráči Pater Milata z Handlovej a Peter Martin obliekajúci Breznianský dres. Ak chcel Peter Martin pomýšľať na víťazstvo v turnaji musel Petra Milatu dva krát poraziť. Peter Martin začal finále zle, keď prehral úvodne dva legy a Peter Milata sa ujal vedenia  2:0. Petrovi Martinovi sa podarilo zápas otočiť a vyhral 3:2.  V opakovanom finále však ťahal za kratší koniec a tento krát prehral 3:1. Z víťazstva sa tak mohol radovať Peter Milata.  Do ženského turnaja sa prezentovalo 10 hráčok. Z víťazstva sa radovala naša hráčka Lucia Pocklanová. Vo finále si poradila zo Zvolenskou hráčkou Dankou Krnáčovou, tretia skončila Helena Hájeková z Rimavskej Soboty. Turnaj juniorov vyhral Martin Macuľa, keď si poradil s Erikom Poliakom. Na treťom mieste skončila Alexandra Kačaliaková z Veľkého Krtíša.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: