icona

Poďakovanie všetkým šípkarom

 
18.5.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Poďakovanie všetkým

 

V predchádzajúcich reportoch od Paliho Melichera, ste sa mohli dozvedieť všetko podstatné , čo sa predchádzajúci víkend v Rimavskej Sobote udialo v rámci šípiek. To čo sa dialo mimo šípkarskeho prostredia nebudem komentovať.

 

V prvom rade by som sa chcel v mene 1. Dart clubu Brezno poďakovať DC 69 Rimavská Sobota, za pomoc pri organizovaní záverečnej Top-ky, samozrejme všetkým zúčastneným, rozhodcom, no a všetkým ktorí aspoň niečím prispeli k tomu, aby sme sa v Rimavskej Sobote cítili príjemne.

 

Poďakovanie 1. DC Brezno ďalej patrí všetkým hráčom, ktorí sa zúčastnili na Stredoslovenskej kvalifikácii o postup na MSR. Chcem sa im poďakovať v prvom rade za ich prístup k zápasom a vysokú úroveň tejto ligy, ktorej sa zúčastnilo 12 družstiev, čo bolo najviac na Slovensku. Ďakujeme chlapci a dúfam, že o rok bude naša súťaž vyzerať podobne ak nie lepšie.

 

Poďakovanie pred koncom sezóny patrí, aj Vám všetkým, ktorí ste sa pravidelne, ale aj nepravidelne zúčastňovali na turnajoch Master a turnajoch organizovaných našim klubom. Vďaka Vám sa úroveň turnajov posunula o hodný kus ďalej, nie len vďaka účasti, ale aj športovej a spoločenskej úrovni. Táto skutočnosť nás tlačí k tomu, aby sme aj naďalej pokračovali vo svojej práci.

 

Poďakovať by som sa chcel aj všetkým hráčom nášho klubu, počnúc juniorským tímom a jeho kapitánovi Janovi Ambrósovi, ktorý mal tento rok v kategórii družstiev premiéru, ako aj ženám ako Mirka Faráriková či Lucia Pocklanová, dúfam baby, že o rok Vás bude viac. No a určite patrí vďaka aj hráčom prvého tímu 1. DC Brezno počnúc Petrom Martinom, Ivanom Fiľom, Maťom Putnokom, Martinom Škantárom, Paľkom Melicherom a Zdenkom Pampuríkom a Martinom Macuľom. Bolo pár chvíľ, počas sezóny, ktoré nám znepríjemnili život, no podarilo sa nám ich všetky spoločne zvládnuť, a za to nám je odmenou druhé miesto v kategórii družstiev na MSR.

 

Ďalej sa chcem poďakovať ľuďom, ktorí u nás robia tzv. čiernu robotu ako sú Pavel Melicher a Jano Ambrós, chalani pracujú okolo jednotlivých súťaži a organizácii turnajov, ako aj vo vedení šípkarskych krúžkov na jednotlivých školách v Brezne a okolí.

 

No a nakoniec mi neostáva len spomenúť sponzorov, ktorí nás celý rok podporovali a tiež majú veľké pričinenie na našom úspechu na MSR. Hlavne chcem poďakovať firme Barbot Slovakia s. r. o., na čele s Mariánom Botkom, ktorý sa hlavnou mierou pričinil o bezchybný chod nášho klubu, ako aj o chod jednotlivých súťaží a turnajov.

 

Ešte raz ďakujeme.

 

 

Peter Pocklan

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: