icona

Prázdninová liga a tretie kolo letného pohára

 
24.7.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

 

V utorok pokračovala prázdninová liga juniorov disciplínou split score. V lige kraľujú traja hráči a ani tento týždeň tomu nebolo inak. Prvé tri miesta si rozdelili Martin Macuľa, Ján Králik a Erik Poliak. V utorok  tretie miesto patrilo Erikovi Poliakovi. O prvé miesto zviedli súboj Ján Králik a Martin Macuľa. Martin Macuľa v tomto zápase dosiahol pekné skóre 477 napriek tomu, že nedal 15,16 a ani double po ktorom mu teda na displeji svietilo 5. Martin si z Janom Králikom poradil 2:0 a stal sa víťazom turnaja. V piatok juniori hrali 501 M.O. Turnaj bol vyrovnaný a o prvých troch miestach rozhodovali až vzájomné zápasy. Martin Macuľa si poradil z Jánom Králikom 2:0, ale nestačil na Erika Poliaka s ktorým prehral 2:1. Erik prehral z Jánom Králikom 2:1. V tejto mini tabuľke mal každý jedno víťazstvo a jednu prehru. Na treťom mieste nakoniec skončil Ján Králik. O jeho Pozícii rozhodla prehra 2:0 s Martinom Macuľom. Druhé miesto patrilo Erikovi Poliakovi a víťazom turnaja sa stal Martin Macuľa.  

V sobotu sa hralo tretie kolo Letného pohára. Tratie miesto obsadil Martin Jančiar. Finále si zahrali Martin Škantár a Michal Farárik. Z B-strany do finále postupoval Martin Škantár, ktorý prehral svoj úvodný zápas práve s Michalom Farárikom. Martin nestačil na svojho súpera ani vo finále a michal sa dočkal víťazstva, ktoré si za výkony z predošlých turnajov určite zaslúžil.

Juniori budú pokračovať svojími ligami v utorok a v piatok o 17:00. Štvrté kolo letného pohára sa bude hrať o dva týždne 6 augusta zo začiatkom o 20:00 hod. V sobotu 30 júla sa v Dart clube bude konať koncert kapiel Motadres , X. Poschodie a Lopata Makay so začiatkom o 20 30 hodine.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: