icona

Posledné kolá prázdninovej ligy juniorov

 
3.9.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Tento týždeň boli na programe posledné kolá prázdninovej ligy juniorov v elektronických šípkach. V utorok sa v disciplíne split score najviac darilo Jánovi Králikovi, ktorý si poradil zo všetkými súpermi 2:0 až na jeden zápas, keď jediný leg mu dokázal ukradnúť Kristián Schwarzbacher.a stal sa víťazom turnaja. Zároveň si upevnil líderskú pozíciu a stal sa jedno kolo pred skončením sútaže jej víťazom. Na druhom mieste sa na turnaji umiestnil Martin Macuľa tretie miesto patrilo Erikovi Poliakovi. Také isté bolo aj poradie v tabuľke, kde je medzi hráčmi dostatočný bodový rozdiel.

V piatok Ján znova potvrdil, že jeho prvé miesto v prázdninovej lige nebola náhoda a znovu sa stal víťazom turnaja tento krát v disciplíne 301.M.O. Na druhom mieste rovnako jako v utorok a aj v celkovej tabuľke obsadil Martin Macuľa. Bronzovú priečku si vybojoval Peter Švikruha, ktorý obsadil v celkovej tabuľke nepopulárnu štvrtú pozíciu.

Juniori od budúceho týždňa začnú novú sezónu. Hrať sa bude v piatok zo začiatkom o 16:30 hodine. Rovnako ako juniori v piatok odštartuje nová sezóna mestskej ligy mužov v elektornických šípkach zo začiatkom o 20:00 hodine.

 

 

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: