icona

Víťazkou topky Lucia Pocklanová

 
12.12.2011 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v Beluši uskutočnila v poradí druhá topka. V školskej jedálni sa stretlo 96 hráčov, 23 hráčok a 11 juniorov. Medzi mužmi sa do finále prebojovali Oto Zmelík a Peter Klementy. Týto dvaja hráči si zahrali v Beluši finále aj minulý rok. Vlani sa stal víťazom Peter Klementy. Tento rok sa z víťazstva radoval Oto Zmelík, ktorý nadviazal na víťazstvo z prvej topky. Týmto víťazstvom sa zároveň vrátil na prvé miesto slovenského rebríčka, keď predbehol práve svojho finálového súpera. Na treťom mieste sa umiestnil Zbyslav Banas zo Žiliny, ktorý v tejto sezóne podáva vyrovnané výkony. Na štvrtom mieste sa umiestnil Ivan Fiľo zo Zvolenskej slatiny, ktorý oblieka dres 1.Dart clubu Brezno. Až na piatom mieste sa umiestnil Peter Martin, ktorý v rebríčku zaujme tretie miesto. Spoločne s Petrom na pozícii 5-6 skončil Patrik Pápež.

V ženskom turnaji nám radosť urobila večne druhá Lucia Pocklanová, ktorá v tejto sezóne konečne dokázala prelomiť finálové prekliatie s stala sa vítazkou turnaja. Zároveň sa dostala na prvé miesto v priebežnom poradí. Vo finále si poradila z Evkou Bacherovou z Prešova. Stupeň víťazov doplnila Martina Čerňanská z Trenčianských Teplíc.

V turnaji juniorov putovalo rovnako ako v ženskom turnaji prvé miesto do Brezna. Postaral sa o to Erik Poliak, ktorý najskôr prehral vo finále A-čka s Michalom Göringom z Košíc. Následne si v Breznianskom derby poradil s Michalom Ridzoňom, ktorý sa tak musel uspokojiť s tretím miestom. Vo finále vrátil Erik Poliak prehru Michalovi. Týmto víťazstvom sa Erik vrátil na prvé miesto v tabuľke juniorov.

Túto sobotu 17.12 čaká priaznivcov šípkarského športu 12 ročník Memoriálu Róberta Barana. Prezentácia začína o 13:00 a začiatok turnaja je naplánovaný na 14:00.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: