icona

Víťazom štvrtého mastra PETER KLEMENTY

 
16.1.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa odohral  v poradí štvrtý master tejto sezóny. Do turnaja sa zaprezentovalo 51 hráčov. Vo finále A-strany pavúka sa stretli Ivan Fiľo obliekajúci dres prvého Dart clubu Brezno a Ján Sliacky zo Zvolena. V zápase mal na vrch Ján Sliacky, ktorý si tak mohol zahrať po prvý krát finále na mastri. Do finále sa z B-strany prebojoval Peter Klementy z Rožnavy. Vo finále doľahla na Jána Sliackého tréma a nepodal taký kvalitný výkon ako v predchádzajúcich zápasoch. V prvom zápase vyhral Peter Klementy 3:1. Opakované finále bolo ešte napínavejšie a za stavu 2:2 zvládol posledný leg lepšie Peter Klementy a stal sa víťazom štvrtého mastra. Tretie miesto obsadil Ivan Fiľo. Štvrtá priečka patrila domácemu Martinovi Škantárovi. Na Pozícii 5-6 skončil Filip Škrteľ z Handlovej, ktorý poslal do B-čka víťaza turnaja Petra Klementyho. Spolu s Filipom sa v pavúku na potom až šiestom mieste umiestnil Peter Martin zo Zvolena.
V ženskom pavúku sa vo finále stretli nasadená jednotka Lucia Pocklanová s turnajovou dvojkou Martinou Vidovou z Lučenca. Výhodu z A-strany pavúka mala Martina Vidová a mohla si dovoliť zaváhanie. V prvom zápase vyhrala Lucia Pocklanová 2:1 a podobne ako u mužov aj tu sa hralo opakované finále. V ňom si lepšie počínala Martina Vidová a Luciu Pocklanovú porazila 2:0.
V turnaji juniorov prvé tri miesta obsadili Brezniansky juniori. Vo finále A-strany pavúka vyhral Erik Poliak s Jánom Králikom 3:2. Jánovi nevyšiel reparát ani v B-čku a prehral rovnakým výsledkom s Petrom Švikruhom  a na turnaji obsadil bronzovú priečku. Vo finále si Erik Poliak vo vyrovnanom zápase poradil s Petrom Švikruhom 3:2 a upevnil si prvé miesto v slovenskom rebríčku.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: