icona

Víťazom posledného mastra Matej Putnok

 
12.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa konal posledný master tejto sezóny. Do hlavného turnaja sa prezentovalo 45 hráčov. Domácim hráčom sa darilo a do prvej trojky nikoho nepustili. V dobrej forme sa predviedol Matej Putnok, ktorý sa vo finále A-čka stretol s prekvapením turnaja Michalom Farárikom z Gašparova.  Michal nestačil na svojho súpera a prehral s Matejom Putnokom 3:1.  D finále B-čka sa trochu prekvapivo prebojoval junior Erik Poliak. Na Michala Farárika nestačil a prehral s ním 3:1. Vo finále sa Michalovi Farárikovi ani po druhý krát nepodarilo nájsť recept na Mateja Putnoka a znova mu podľahol 3:1. Na štvrtom mieste skončil Ján Sliacky zo Zvolena, ktorý tak nadviazal na dobrý výsledok z predošlého mastra. Na pozícii 5-6 skončila dvojica obliekajúci dres prvého Dart clubu Brezno Ivan Fiľo a Martin Škantár
V turnaji žien sme si už zvykli že mu kraľujú dve ženy. Martina Vidová z Lučenca a naša hráčka Lucia Pocklanová. Vo finále A-čka sa z tesného víťazstva 2:1 radovala Martina Vidová. Vo finále B-čka Lucia Pocklanová zvládla úspešne reparát a s Luciou Paprčkovou zo Zvolena si dokázala poradiť 2:1. Vo finále znova vyhrala Martina Vidová 2:1 a stala sa víťazkou turnaja.
V juniorskom turnaji si formu z mužského turnaja preniesol Erik Poliak. V A-čku síce prehral s Kristiánom Schwarzbacherom a musel préjsť B-stranou pavúka. Kristián Schwarzbacher sa vo finále A-strany pavúka stretol s Jánom Králikom. Ján Králik si s Kristiánom poradil ľahko 3:0. Kristián nepochodil ani vo finále B-čka a s Erikom Poliakom prehral rovnakým výsledkom 3:0. Vo finále si Erik Poliak poradil s Jánom Králikom dva krát 3:0.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: