icona

Kvalifikácia na Majstrovstvá Slovenska družstiev

21.2.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu hráči 1.Dart clubu Brezno „A“ a „B“ odohrali svoje predposledné kolo na domácej pôde proti MDC Veľký Krtíš. Ako prvý nastúpili proti Krtíšu hráči Breznianského B-ečka. V zápase mali od začiatku mierne navrch Breznianský hráči čo dokázali využiť v jednotlivých zápasoch vo svoj prospech. Prvá štvrtina skončila víťazstvom 3:1 pre Brezno. Druhá skončila remízou 2:2. Rozhodujúca bola tretia štvrtina v ktorej Brezno „B“ vyhralo všetky svoje zápasy a v predstihu si zabezpečili tri body. Posledná štvrtina dopadlo rovnako ako prvá. Brezno ju vyhralo 3:1 a zápas celkovo 12:4. 1.Dart clubu Brezno „B“ nastúpilo v zostave Erik Poliak 4Z/4B, Martin Macuľa 4Z/4B, Ján Králik 4Z/2B, Peter Švikruha 4Z/2B.
Po tomto zápase proti MDC Veľký Krtíš nastúpili hráči 1.Dart clubu Brezno „A“ až na zaváhanie Paľa Melichera na začiatku prvej štvrtiny mali zápas pod kontrolou a svojmu súperovi prakticky nič nedovolili. Zápas sa skončil víťazstvom domáceho týmu 15:1. 1.Dart clubu Brezno „A“ nastúpilo v zložení Matej Putnok, Martin Škantár, Peter Pocklan a Pavel Melicher.