icona

Prázdninová liga juniorov a Letný Pohár

 
15.7.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Vo štvrtok pokračovala prázdninová liga juniorov v elektronických šípkach. V skupine si najlepšiu pozíciu do semifinále vybojoval Ján Králik, ktorý vyhral všetky svoje zápasy a zaslúžene obsadil v skupine prvé miesto. Z druhého miesta postupoval Michal Ridzoň, ktorý skončil pred tretím Erikom Poliakom vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu. Štvrté miesto si nakoniec vybojoval Peter Švikruha vďaka víťazstvu nad Kristiánom Schwarzbacherom, ktorý tak nemohol napodobniť výsledok z prvého kola, kedy sa radoval z víťazstva na turnaji. V semifinále si Ján Králik vo vyrovnanom zápase poradil s Petrom Švikruhom 3:2. V druhom semifinále vrátil Erik Poliak prehru Michalovi Ridzoňovi a po víťazstve 3:1 postúpil do finále. V súboji o tretie miesto bol úspešnejší Peter Švikruha, ktorý si dokázal poradiť s Michalom Ridzoňom 3:2. Vo finále si Ján Králik nedokázal poradiť s Erikom Poliakom, ktorý sa rozohral už ku konci základných skupín a dobrý výkon predviedol v semifinále a aj vo finále. S Jánom Králikom si poradil hladko 3:0 a prebojoval sa na priebežné prvé miesto prázdninovej ligy juniorov.

V sobotu sa šípkari zišli na druhom kole Letného pohára. Vo finále A-strany pavúka sa stretli Matej Putnok a Michal Šuhajda. Úspešnejší z tejto dvojice bol Matej Putnok ktorý po víťazstve 2:1 postúpil do finále. K Michalovi sa cez B-čko prebojoval Erik Poliak. Erik dokázal oplatiť prehru Michalovi z A-strany pavúka a postúpil do finále k Matejovi Putnokovi. Vo finále už Erik nedokázal narobiť Matejovi Putnokovi veľké problémy a nedotiahol zápas do opakovaného finále. Matej Putnok si s ním poradil 2:1 a upevnil si prvé miesto v priebežnom poradí.

Ďalšie kolo prázdninovej ligy juniorov bude vo štvrtok o 16:00. V sobotu Vás pozývame na koncert bansko-bystrickej kapely INA VLNA zo začiatkom o 20:30.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: