icona

Víťazom prvého mastra sa stal Erik Poliak

 
16.9.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil prvý master na ktorý si našlo cestu 39 hráčov. Na pozícii 5-6 skončili Ivan Babinský z Veľkého Krtíša a Ondrej Vrtich zo Zvolena. Tesne před stupňami víťazov ostal Ján Sliacky zo Zvolena, ktorý obsadil štvrté miesto. Na treťom mieste skončil Robert Urgela z Banskej Bystrice. Vo finále sa trochu prekvapivo stretli Erik Poliak a Róbert Brozman z Lučenca. Z A-strany postupoval Erik Poliak a preto si mohol dovoliť malé zaváhanie. Za stavu 2:1 Erik nevyužil šancu na ukončenie zápasu a Róbert Brozman vyrovnal na 2:2. V piatom legu si lepšie počínal Róbert Brozman a vynútil si opakované finále. V ňom už Erik nedopustil žiadnu drámu a po váhre 3:0 sa stal víťazom prvého mastra.

V turnaji žien sa na stupeň víťazov dostali dve Brezňanky. Mirka Farárikova si spomenula ako sa majú hrať šípky a bolo z toho tretie miesto. Vo finále B-strany pavúka Mirka neuspela s Luciou Paprčkovou zo Zvolena. Vo finále sa stratli Lucia Paprčková s favoritkou turnaja Luciou Pocklanovou. Lucia potvrdila úlohu favoritky a stala sa víťazkou turnaja žien.

V junioroch sa očakávalo víťaztvo od Erika Poliaka. Erik sa vo finále stretol s Patrikom Hevízim z Lučenca. Erik zo začiatku ťahal za kratší koniec a prehral 3:2. V opakovanom finále však nedovolil ďalšie prekvapenie a Patrika Hevíziho porazil 3:1

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: