icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
8.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala stredoškolská liga. V skupine si prvé miesto postrážil Erik Poliak. Z druhého miesta do semifinále postúpil Matúš Mesík. Po dlhšej dobe sa do semifinále mohol pozrieť Michal Ridzoň vďaka tretiemu miestu. Posledné postupové miesto si vybojoval Ján Králik. V semifinále si Erik Poliak poradil s Jánom Králikom 3:1. Druhé semifinále malo vyrovnanejší priebeh a po víťazstve 3:2 do finále postúpil Matúš Mesík. V zápase o tretie miesto si Ján Králik poradil s Michalom Ridzoňom 3:0. Vo finále Matúš Mesík nedokázal nájsť recept na Erika Poliaka, ktorý si na svoje konto pripísal ďalšie víťazstvo.

V piatok sa hrala liga mužov. Od začiatku sa presadzovali favoriti na turnajové víťazstvo a tak sa v hornej časti pavúka o postup do finále A-strany stretli Erik Poliak a Martin Škantár. V zápase si lepšie viedol Erik, ktorý dokázal Martina poraziť. V dolnej strane sa stretli Matej Putnok a Pavel Melicher. Tu sa viac darilo Pavlovi Melicherovi. Martin Škantár aj Matej Putnok zvládli svoje zápasy v B-čku a stretli sa v súboji o postup do finále B-strany pavúka. Po vyrovnanom zápase si víťazstvo vybojoval Martin Škantár. Vo finále A-strany pavúka si postup vybojoval Pavel Melicher, ktorý poslal Erika Poliaka k Martinovi Škantárovi. Erik nestačil ani na Martina Škantára a na turnaji obsadil konečné tretie miesto. Vo finále nedovolil Pavel Melicher Martinovi Škantárovi obhájiť víťazstvo z minulého týždňa a stal sa víťazom turnaja.

Tento týžden si v utorok zmeraju sily juniori v stredoškolskej lige. V stredu bude steelova liga zo začiatkom o 17:00. Liga mužov sa uskutočni v sobotu o 20:00.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: