icona

Druhý master skončil víťazstvom Jozefa Haraga

 
28.10.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil druhý Master. Do turnaja sa prezentovalo 52 hráčov. V turnaji sa nestratili ani Breznianský hráči. Na pozícii 5-6 sa umístnili Juraj Hlavatý zo Zlatých Moraviec a domáci hráč Martin Škantár. Pred stupňami víťazov na štvrtom mieste skončil Pavel Melicher. Tretie miesto obsadil Ivan Fiľo obliekajúci dres 1 Dart clubu Brezno. Ivan najskôr neuspel vo finále A-strany pavúka, keď prehral s Jozefom Haragom a následne prehral aj vo finále B-strany pavúka s Petrom Klementym. Vo finále sa teda stretli najvyššie nasadený hráči Peter Klementy z Rožnavy a Jazef Harag, ktorý v tejto sezóne nastupuje vo farbách Toi Toi Dixi Bratislava. Jozef si udržal svoju víťaznú šnúru a po výhre 3:0 sa stal víťazom turnaja.

V turnaji žien sa opäť darilo domácej hráčke Lucii Pocklanovej. Lucia vo finále porazila Dominiku Púpalovú. Tretie miesto obsadila Zvolenská hráčka Lucia Paprčková

V turnaji juniorov sa do finále A-čka prebojovala Breznienská dvojica Erik Poliak a Ján Králik. Po výhre 3:0 postúpil do finále Erik Poliak. Ján Králik sa v B-čku stretol s Rudolfom Vician. Ján Králik si s Rudolfom Vician poradil hladko 3:0. Vo finále však znova nestačil na Erika Poliaka, keď mu znova podľahol 3:0.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: