icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
16.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala stredoškolská liga svojím ďalším kolom. Do finále A-strany pavúka sa prebojoval Erik Poliak a Ján Králik. Zápas zvládol lepšie Erik Poliak a po víťazstve 2:0 postúpil do finále. Ján Králik sa v B-čku stretol s Kristiánom Schwarzbacherom, ktorého už na turnaji raz dokázal poraziť. Aj v druhom vzájomnom súboji si lepšie počínal Ján Králik, keď si s Kristiánom poradil 2:1. Finále malo vyrovnaný priebeh. Ján Králik najskôr dokázal oplatiť prehru Erikovi z A-čka a po víťazstve 2:1 sa hralo opakované finále, v ktorom mal pre zmenu navrch Erik Poliak a s Jánom Králikom si poradil 2:1. Ján Králik sa tak musel na turnaji uspokojiť z druhým miestom.

V mestskej lige mužov sa vo finále A-čka stretli Pavel Melicher a Michal Šuhajda. Michal sa na turnaji opäť prezentoval v dobrej forme a nedokázal ho zastaviť ani Pavel Melicher, ktorý s ním prehral 2:0. V B-čku Pavel narazil na Petra Pocklana. Po víťazstve 2:0 do finále postúpil Pavel Melicher a Peter Pocklan tak skončil na konečnom treťom mieste. Vo finále sa teda stretli Michal Šuhajda a Pavel Melicher. Zápas sa lepšie vyvíjal pre Pavla Melichera a Michala Šuhajdu porazil 2:1. V opakovanom finále sa však viac darilo Michalovi Šuhajdovi, ktorý svojho súpera porazil 2:0 a dovŕšil hetrik, keď sa po tretí krát za sebou radoval z víťazstva na turnaji.

V utorok sa o 16:30 uskutoční Stredoškolská liga. Liga mužov sa bude hrať v piatok o 20:00.  V sobotu sa uskutoční Memoriál Róberta Barana zo začiatkom o 14:00

    

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: