icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
23.12.2012 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala stredoškolská liga svojím ďalším kolom. V skupine si najlepšie počínal Ján Králik, ktorý si poradil zo všetkými súpermi  a do semifinále postupoval z prvého miesta. Druhé miesto obsadil vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu Martin Macuľa pred tretím Kristiánom Schwarzbacherom. Štvrté miesto si vybojoval Matúš Mesík. V semifinále si Ján Králik poradil hladko s Matúšom Mesíkom 3:0. V druhom semifinále Kristián Schwarzbacher nestačil na Martina Macuľu a prehral s ním 3:1. V zápase o tretie miesto sa viac darilo Matúšovi Mesíkovi, ktorý si poradil s Kristiánom Schwarzbacherom 3:0.  Vo finále sa stretli Ján Králik a Martin Macuľa. Vyrovnaný zápas nakoniec zvládol lepšie Martin Macuľa a oplatil Jánovi prehru zo skupiny.

V mestskej lige mužov sa posledné turnaje presadzuje Michal Šuhajda. Na turnaji sa prepracoval A-stranou až do finále A-čka, kde bol jeho súperom Erik Poliak. Michal si poradil aj s Erikom Poliakom a postúpil do finále. V B-čku čakal na Erika Poliaka Martin Macuľa, ktorý musel prejsť celým B-čkom, keď hneď vo svojom prvom zápase prehral práve s Erikom Poliakom. Martin vrátil prehru Erikovi a postúpil do finále. Vo finále si poradil aj s Michalom Šuhajdom a stal sa víťazom turnaja.

V utorok sa o 17:00 uskutoční Stredoškolská liga. Liga mužov sa bude hrať v sobotu o 20:00.  V stredu sa uskutoční tradičný zápas šípkarov proti stolným foosbalistom.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: