icona

Víťazom štvrtého Mastera stred sa stal Štefan Hájek

 
13.1.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa odohral  v poradí štvrtý master tejto sezóny. Vo finále sa stretli Ján Tuharský zo Zvolena a Štefan Hájek z Rimavskej Soboty. Výhodu z A-strany pavúka mal Štefan Hájek. Jánovi Tuharskému sa podarilo manko jedného zápasu zmazať, keď porazila Štefana Hájeka 3:2. V opakovanom finále za stavu 2:0 bol Ján Tuharský blízko k víťazstvu na turnaji. Štefan Hájek však dokázal zápas otočiť a Jána Tuharského porazil 3:2. Na treťom mieste skončil Erik Poliak, ktorý na turnaji prehral dva krát s Jánom Tuharským. Stupeň víťazov tesne ušiel štvrtej Lucii Pocklanovej. Na pozícii 5-6 skončili Ondrej Vrtich a Ivan Fiľo.

V turnaji žien sa vo finále stretli Helena Hájeková a Lucia Pocklanová. Podobne ako v mužskom finále aj tu sa hralo opakované finále, keď Lucia Pocklanová dokázala Helenu Hájekovú poraziť 2:1. V opakovanom finále sa viac darilo Helene Hájekovej a po výhre 2:0 sa stala víťazkou turnaja žien. Na treťom mieste skončila Lucia Paprčková zo Zvolena. 

V turnaji juniorov sa vo finále A-strany pavúka stretli Erik Poliak a Matúš Mesík. Erik dokázal Matúša Mesíka poraziť 2:0 a postúpil do finále. Vo finále B-čka čakal na Matúša Mesíka Ján Králik. Vo vyrovnanom zápase sa z víťazstva radoval Matúš Mesík, ktorý porazil Jána Králika 2:1. Vo finále Matúš nenarobil Erikovi Poliakovi veľké problémy a prehral s ním 3:0.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: