icona

11. a 12. kolo Stredoslovenskej ligy družstiev

 
3.2.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V nedeľu boli na programe zápasy Stredoslovenskej ligy družstiev. Breznianski hráči sa predstavili na domácej pôde, kde privítali hráčov z Krupiny a zo Zvolena.

 

1. Dc Brezno A nastúpil proti hráčom zo Zvolenskej Bukovinky C. Zápas našim vyšiel nad očakávanie a svojho súpera zdolali hladko 14 : 2. Brezno odohralo obidva záúasy vo štvorici Pavel Melicher, Erik Poliak, Matej Putnok a Jozef Lipiansky. V tomto zápase prehral dva duely len Jožo Lipiansky zvyšná trojica našich hráčov vyhrala všetky duely. V druhom zápase nastúpilo domáce áčko proti Royal clubu Krupina. Aj tento duel naši zvládli a vyhrali ho 10 : 6. Body našich : Lipiansky 2 b / 4 z, Putnok 2 / 4, Melicher 4 / 4, Poliak 2 / 4.  Chlapcom patrí vďaka a pochvala za vzorné reprezentovanie 1. Dc Brezno a hlavne výkon Paľa Melichera musel uspokojiť všetkých domácich priaznivcov, keď v nedeľu vyhral všetkých 8 duelov.

Breznianske béčko odohralo tak isto dva zápasy  s týmito súpermi, a pre našu rezervu to boli veľmi dôležité duely, v ktorých išlo o postup na MSR družstiev. V prvom zápase po dramatickom konci podľahli až v predĺžení DC Royal clubu Krupina 8 : 9, čo  môže v konečnom dôsledku našim hráčom chýbať. Body našich : Pocklanová 1 / 4, Šuhajda 3 / 4, Schwarzbacher 0 / 3, Macuľa 3 / 4, Králik 1 / 1.

V druhom duely mal náš tím ipozantný záver, keď ešte pred záverečnou sériou prehrál s tímom zo Zvolena 5 : 7, no potom sa naše mladé nádeje skonsolidovali a vyhrali všetky styri duely a zaslúžene tak porazili súpera zo Zvolena 9 : 7. Body domácich : Králik 2 / 4, Pocklanová 0 / 3, Šuhajda 3 / 4, Macuľa 3 / 4, Schwarzbacher 1 / 1.

Poďakovanie za výkony patrí aj 1. Dc Brezno B, ktorý v podstate zvládol domáce zápasy s bezprostrednými súpermi o postup a momentálne 1. Dc Brezno B patrí postupová tretia priečka.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: