icona

MSR Poprad 2013- Lucia Pocklanová Vicemajsterkou Slovenska v crickete

 
10.3.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez víkend sa konali Majstrovstvá Slovenska v el. šípkach v Poprade. V piatok program začal súťažmi medzi školami. Titul putuje do Brezna vďaka chalanom z HOTELOVEJ AKADÉMIE Brezno, ktorý si vo finále poradili zo SZŠ Lučenec 9:7. HA Brezno nastúpila v zložení Erik Poliak, Martin Macuľa, Ján Králik, Matúš Mesík, Ján Tondra, Vendelín Ďurčák.

Po tomto turnaji sa naplno rozbehli súťaže jednotlivcov. V kategórii žien nám pravidelne robí radosť Lucia Pocklanová. V crickete žien to dotiahla do finále, kde sa stretla s Martinou Vidovou z Lučenca. Lucia bola blízko k  titulu Majsterky Slovenska no nakoniec po dramatickom závere titul putuje do Lučenca a Lucia Pocklanová obsadila druhé miesto. Na treťom mieste skončila Dominika Púpalová z Lučenca. V turnaji mužov si prvé miesto vybojoval Jozef Harag hrajúci za Toi toi dixi Bratislava vo finále porazil Petra Klementyho z Rožňavy. Tretie miesto si vybojoval Milan Nagy z Košíc. Z Breznianských hráčov sa najlepšie umiestnil Martin Macuľa na pozícii 7-8.

V sobotu boli na programe hlavné turnaje z Breznianských hráčov sa najlepšie umiestnil Matin Škantár, ktorý spoločne s Gabrielom Varalayom z Košíc v konkurencii 154 hráčov obsadil pozíciu 5-6. Na štvrtom mieste sa umiestnil Štefan Hájek z Rimavskej Soboty. Bronzovú medailu si vybojoval Ľuboš Pivarč z Bratislavy. Vo finále sa stretli Oto Zmelík a Miloš Bédy. Oto si vo finále s Milošom poradil 3:0 a stal sa Majstrom Slovenska. V turnaji žien sa nedarilo Lucii Pocklanovej podľa predstáv a tento krát to neboli stupňe víťazov, keď skončila v poli porazených. Titul si vybojovala Petra Kvasničková z Beluše, ktorá vo finále porazila Dominiku Kopkášovú z Košíc. Tretie miesto obsadila Stanka Kuchárová z Banskej Bystrice. V turnaji juniorov sa znova ukázalo ako Dart club pracuje s mladými hráčmi, ktorý medzi prvú trojku nikoho nepustili. Titul si vybojoval Ján Králik, ktorý vo finále porazil Matúša Mesíka. Na treťom mieste skončil Erik Poliak, ktorý mal vyššie ambície.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: