icona

Master

 
14.4.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v Dart clube uskutočnil predposledný master v tejto sezóne. Víťazom turnaja sa stal Ján Hronček, ktorý si vo Zvolenskom finále poradil s Jozefom Petríkom 3:1. Jozef Petrík nestačil na turnaji len na Jána Hrončeka, keď mu podľahol aj vo finále A-čka hladko 3:0. Tretie miesto si vybojoval Martin Škantár, ktorý prehral na turnaji dva krát s Jozefom Petríkom rovnakým výsledkom 3:2, pričom v B-čku si vybudoval náskok 2:0, ale zápas nedokázal dotiahnúť do úspešného konca. Štvrté miesto obsadil Róbert Urgela z Banskej Bystrice. Na pozícii 5-6 sa umiestnili Róbert Brozman z Lučenca a naša Lucia Pocklanová, ktorá prehrala dva krát s Martinom Škantárom.

Do turnaja žien sa prihlásili len štyri ženy preto si zahrali systémom každá s každou. Najlepšie si počínal Martina Vidová z Lučenca, ktorá porazila všetky hráčky a stala sa víťazkou turnaja. Druhé miesto obsadila Lucia Pocklanová, ktorá nestačila len na Martinu Vidovú, s ktorou prehrala 2:1. Tretie miesto putuje zásluhou Dominiky Púpalovej do Lučenca vďaka víťazstvu nad Helenou Hájekovou z Rimavskej Soboty.

V turnaji juniorov si víťazstvo vybojoval Kristián Schwarzbacher, ktorý v opakovanom finále porazil Jána Králika 3:2. Tretie miesto obsadil Adrián Medveď, ktorý pri svojej premierovej účasti na mastri mal dve šance postúpiť do finále, ale nestačil na svojich súperov.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: