icona

Letné ligy v el. šípkach

 
26.8.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Cez týždeň pokračovala prázdninová liga juniorov v elektronických šípkach svojím posledným kolom. V skupine prvé miesto obsadil Kristián Schwarzbacher, ktorý si poradil zo všetkými súpermi. Z druhého miesta postupoval Ján Králik a až z tretieho miesta postúpil Erik Poliak. Posledné postupové miesto si vybojoval Ján Tondra. V semifinále si Kristián Schwarzbacher poradil s Jánom Tondrom 3:1. V druhom semifinále porazil Erik Poliak Jána Králika 3:0. V zápase o tretie miesto nenarobil Ján Tondra veľa problémov Jánovi Králikovi, ktorému podľahol 3:0. Vo finále pokračoval Erik Poliak vo výkone zo semifinále a aj Kristiána Schwarzbachera porazil 3:0. Na celkovom poradí sa nič nezmenilo a viťazom prázdninovej ligy sa stal Ján Králik.

V sobotu sa konalo aj posledné kolo Letného pohára. Vo finále A-strany pavúka sa stretli Erik Poliak a Pavel Melicher. Do finále postúpil Erik Poliak, keď po presvedčivom výkone zdolal Pavla Melichera 2:0. Pavel Melicher nevyužil ani svoju druhú šancu dostať sa do finále, keď v B-čku nestačil na Zdenka Pampúrika. Vo finále si Erik Poliak poradil aj zo Zdenkom Pampúrikom a stal sa víťazom turnaja.

Nová sezóna odštartuje v Dart clube 3 septembra ligou do 21 rokov. Táto liga sa bude hrávať každý utorok o 17:00. Mestská liga mužov sa bude hrávať rovnakým systémom ako minulý rok v sobotu zo začiatkom o 20:00. Tento rok sa rozbehne aj Premier Liga, ktorá sa bude hrať dvojkolovo každý s každým. Prihlásiť sa do premier ligy bude možné do konca septembra.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: