icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
8.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Po letnej prestávke vyplnenej prázdninovou ligou juniorov a letným pohárom začala  nová sezóna. Stredoškolská Quatro liga prešla malou zmenou názvu. Posunula sa veková hranica a tento rok sa bude hrávať liga do 21 rokov. Prvé kolo sa uskutočnilo v utorok. V skupine si najlepšie počínal Matúš Mesík, ktorý si pripísal len jednu prehru s Jánom Králikom a do semifinále postúpil z prvého miesta. Poradie na ďalších miestach bolo vyrovnané po dve prehry zaznamenali Erik Poliak, Ján Králik a Kristián Schwarzbacher. Z druhého miesta do semifinále postupoval Kristián Schwarzbacher, ktorý dokázal poraziť Erika Poliaka aj Jána Králika. Tretie miesto v skupine obsadil Erik Poliak a zo štvrtého miesta postúpil Ján Králik. V semifinále nedokázal Matúš Mesík nadviazať na výkony zo skupiny a prehral s Jánom Králikom 3:0. V druhom semifinále si Erik Poliak poradil s Kristiánom Schwarzbacherom 3:1. V zápase o tretie miesto si lepšie počínal Krisitán Schwarzbacher a porazil Matúša Mesíka 3:1. Vo finále Erik Poliak porazil Jána Králika 3:0 a stal sa víťazom prvého kola ligy do 21 rokov.

V sobotu sa začala aj Sirius liga mužov. Vo finále A-strany pavúka sa stretli Erik Poliak a Pavel Melicher. Zápas lepšie zvládol Erik Poliak a postúpil do finále. Pavlovi Melicherovi nevyšiel ani druhý pokus dostať sa do finále, keď v B-čku nestačil na Kristiána Schwarzbachera a skončil v turnaji na treťom mieste. Vo finále porazil Erik Poliak Kristiána Schwarzbachera a usadil sa na pribežnom prvom mieste.

 

Ďalšie kolo ligy do 21 rokov  sa uskutoční v utorok o 17:00. Liga mužov bude mať tento týždeň prestávku a ďalšie kolo sa uskutoční o dva týždne 21.9 v sobotu. Už túto sobotu sa uskutoční prvý master tejto sezóny zo začiatkom o 11-tej hodine.  

 

 

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: