icona

Viťazom prvého mastra sa stal Erik Poliak

 
15.9.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v priestoroch Dart clubu uskutočnil prvý master na ktorý si našlo cestu 45 hráčov. Na pozícii 5-6 skončili Štefan Hájek z Rimavskej Soboty a Pavel Ďurečka zo Zvolena. Menšie prekvapenie na turnaji urobil Peter Pocklan, ktorý si počas organizovania turnaja našiel čas, aby si zahral šípky a bolo z toho štvrté miesto. Tretie miesto si vybojoval Ján Hronček zo Zvolena. Vo finále sa stretli hráči 1 dart clubu Brezno Ivan Fiľo a Erik Poliak. Víťazom prvého mastra sa stal Erik Poliak, ktorý Ivana Fiľa porazil 3:0.

V turnaji žien na treťom mieste skončila Lucia Pocklanová, ktorá najskôr vo finále A-čka prehrala s Dominikou Pupalovou z Lučenca a vo finále B-strany pavúka nestačila na Helenu Hájekovú z Rimavskej Soboty. Vo finále sa z víťazstva tešila Dominika Pupalová, kotrá porazila Helenu Hájekovú v opakovanom finále 2:1.

V junioroch sa stal víťazom Ján Králik pre ktorého to bol posledný turnaj v tejto kategórii. Na druhom mieste skončil Matúš Mesík a Tretie miesto doplnil Lukáš Lipiansky

Ďalšie kolo ligy do 21 rokov sa uskutoční v utorok o 16:30. Liga mužov bude v sobotu o 20:00.

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: