icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
3.11.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala liga do 21 rokov. Skupinu vyhral Ján Králik, ktorý nestratil ani leg a zo všetkými súpermi si poradil 2:0. O druhé miesto bojovali Erik Poliak a Michal Ridzoň. Úspešnejšie zo súboja vyšiel Erik Poliak, ktorý si s Michalom poradil 2:0. Na štvrtom mieste v skupine skončil Ján Tondra. V semifinále si Ján Králik poradil s Jánom Tondrom hladko 3:0. Aj v druhom semifinále sa zrodil rovnaký výsledok, keď Erik Poliak porazil Michala Ridzoňa 3:0. V zápase o tretie miesto bol úspešnejší Michal Ridzoň, ktorý porazil Jána Tondru 2:0. Vo finále sa stretli favorizovaný hráči Erik Poliak a Ján Králik. Erik Poliak oplatil Jánovi prehru zo skupiny a stal sa víťazom turnaja

V sobotu pokračovala aj Sirius liga mužov vo finále A-strany pavúka sa stretli Ján Králik a Peter Pockaln.  Do finále postúpil Ján Králik, ktorý vo vyrovnanom zápase porazil Petra Pocklana 2:1. Vo finále B strany pavúka  čakal na Petra Pocklana Jaroslav Kostelný, ktorý po prehre v prvom zápase s Kristiánom Schwarzbacherom musel prejsť celým B-čkom. Jaroslava Kostelného nedokázal zastaviť ani Peter Pocklan a postúpil do finále k Jánovi Králikovi. Začiatok lepšie zvládol Jaroslav Kostelný a po výhre 2:1 si vynútil opakované finále, ktoré lepšie zvládol Ján Králik a porazil svojho súpera 2:0.

Ďalšie kolo ligy do 21 rokov sa uskutoční v utorok o 17:00. Liga mužov bude v piatok o 20:00. V sobotu sa v dart clube uskutoční druhý master zo začiatkom o 11:00.

 

 

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: