icona

Stredoslovenská liga drusžtiev v el. šípkach

 
17.12.2013 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V nedeľu boli na programe zápasy 5. a 6. kola Stredoslovenskej ligy družstiev v el. šípkach. Naše dva tímy vycestovali za svojimi súpermi do Krupiny a Zvolena. Vo Zvolene sa ako prvý predstavil brezniansky A tím proti Zvolenskému céčku. Naši boli favoritom od úvodu, čo dokázali aj pri terčoch, keď svojho súpera zdolali pomerom 11 : 5. Body 1. DC Brezno A : Erik Poliak 4 b / 4 z, Pavel Melicher 3 / 4, Ivan Fiľo 2 / 4, Jozef Lipiansky 2 / 4.
Breznianske béčko na úvod meralo cestu do Krupiny, kde ich už čakal miestny DC Royal team. Naši hráči nenechali nič na náhodu a svoj duel vyhrali s prehľadom vysoko 14 : 2. Body našich : Jaroslav Kostelný 4 / 4, Ján Králik 4 / 4 , Kristián Schwarzbacher 3 / 4, Lucia Pocklanová 2 / 2, Peter Pocklan 1 / 2.

Po odohratí spomínaných duelov, si svoje miesta brezňania vymenili Ačko cestovalo do Krupiny béčko zas do Zvolena. 1. DC Brezno A zdolal aj svojho druhého súpera, tento raz 13 : 3, keď naplno bodoval Jazef Lipiansky 4 zápasy 4 body, ostatní chalani prehrali po jednom zápase, a tak si do štatistík pripísali po tri víťazstvá.
Béčko sa predstavilo na Bukovinke vo Zvolene, a proti céčku chcelo jednoznačne bodovať naplno. To sa mu aj podarilo, hlavne vďaka Petrovi Pocklanovi, ktorý neprehral ani jeden zápas zo štyroch, Jaroslav Kostelný zaváhal raz, Jano Králik pridal zvyšné dva body. Nedarilo sa Kristiánovi Schwarzbacherovi a ani Lucii Pocklanovej, ktorí nastúpili v dvoch zápasoch, no svojich súperov nedokázali poraziť. Zápas tak skončil víťazstvom 9 : 7 v prospech 1. DC Brezno B. Odohral sa ešte jeden duel a to Dart club Detva - DC Bukovinka Zvolen B 5 : 11. Zvolenský A tím na svoj duel nenastúpil, a budeme musieť apelovať na kapitána DC Zvolen A tímu, aby si pomaly začali plniť svoje povinnosti v Stredoslovenskej lige družstiev, pretože, už doteraz nenastúpili v troch dueloch.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: