icona

Víťazom tretieho mastra sa stal PETER POCKLAN

 
12.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa odohral v poradí tretí master tejto sezóny. Do turnaja sa prihlásilo 40 hráčov. Na pozícii 5-6 sa umiestnili Ivan Babinský z Veľkého Krtíša a Tomáš Adam zo Žiliny. Nepopulárne štvrté miesto obsadil Ivan Fiľo. Na treťom mieste skončil Ján Tuharský zo Zvolena, ktorý potvrdil že sa mu na mastroch v tejto sezóne darí. Vo finále sa stretli Peter Klementy z Rožňavy a domáci hráč 1 dart clubu Brezno Peter Pocklan. Výhodu z A-strany pavúka mal Peter Pocklan, ktorý svojho súpera na turnaji už raz porazil. Peter Pocklan nenechal nič na náhodu a svojho súpera porazil 3:0.

V turnaji žien sa v turnaji predstavilo 9 hráčok. Vo finále sa stretli Dominika Púpalová  a Lucia Pocklanová. Podobne ako v mužskom finále aj tu bola úspešnejšia domáca hráčka Lucia Pocklanová, ktorá sa stala víťazkou mastra. Na treťom mieste skončila Helena Hájeková.

V turnaji juniorov si prvenstvo domov odniesol Lukáš Lipiansky zo Zvolena. Na druhom mieste skončil domáci hráč Peter Švikruha. Tretie miesto obsadil ďalší Brezňan Adrián Medveď.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: