icona

Mestské ligy v el. šípkach

 
26.1.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V utorok pokračovala liga do 21 rokov svojim ďalším kolom. V skupine si suverénne počínal Kristián Schwarzbacher, ktorý si poradil zo všetkými súpermi a do semifinále postupoval z prvého miesta. Druhé miesto obsadil Ján Králik pred tretím Adriánom Medveďom. Posledné postupové miesto si vybojoval Michal Ridzoň. V semifinále Kristián Schwarzbacher porazil Michala Ridzoňa 3:1. V druhom semifinále si Ján Králik hladko poradil s Adriánom Medveďom 3:0. Zápas o tretie miesto bol vyrovnaný. Michal Ridzoň porazil Adriána Medveďa tesne 3:2 Vo finále oplatil Ján Králik  prehru zo skupiny Kristiánovi Schwarzbacherovi, keď ho dokázal poraziť 3:1.

 

Sirius mestská liga v elektronických šípkach sa hralo po turnaji v steeloch na ktorý si našli cestu aj hráči z iných miest a zostali si zahrať tento turnaj. Vo finále A-strany pavúka sa stretli Jozef Lipianský zo Zvolena a Dávid Bodzáši z Lučenca. Z postupu do finále sa radoval Jozef Lipianský, ktorý si poradil zo svojim  súperom. Vo finále B-čka čakal na Dávida domáci hráč Pavol Pocklan, ktorého do B-pavúka poslal práve Dávid Bodzáši. Pavol si na svojej ceste poradil aj zo skúsejšími hráčmi a pripísal si na svoje konto skalp Petra Martina a Pavla Melichera. Prehru dokázal oplatiť aj Dávidovi a postúpil do finále. Vo finále ho nedokázal zastaviť ani Jozef Lipianský, ktorý s ním prehral najskôr 2:0 a následne aj v opakovanom finále ťahal za kratší koniec a prehral 2:1.  

 

Ďalšie kolo ligy do 21 rokov sa uskutoční v utorok o 17:00. Liga mužov bude v piatok o 20:00. V sobotu sa uskutoční Master Stredného Slovenska.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: