icona

Druhý Master tejto sezóny za nami

 
20.10.2014 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v Dart clube v Brezne konal turnaj v el. šípkach kategórie Master. Turnaj bol oproti pôvodnému termínu o týždeň posunutý, tak sme s napätím čakali koľko hráčov si nájde do Brezna cestu.
Napokon sme boli milo prekvapení keď sa do Hlavného turnaja 501 DO prezentovalo 53 hráčov. Sobotný turnaj mal dvoch víťazov, pred ktorými treba zložiť klobúk dole. Jednoznačne bol ním Peter Klementy, ktorý počas turnaja nestratil ani jeden jediný leg a Master vyhral s prehľadom. Podobným výkonom sa prezentovala aj Martina Sulovská rodená Vidová, ktorá v turnaji žien tak isto nestratila ani jediný leg ženský turnaj v konkurencii 10 hráčok vyhrala suverénnym spôsobom.
V hlavnom turnaji sa na pozícii 5. - 6. umiestnili Jano Tuhársky Z Banskej Bystrice a Róbert Urgela z Krupiny. Štvrté miesto si vybojoval Jano Hronček zo Zvolena. Veľmi slušným výkonom sa prezentoval domáci Zdenko Pampurík, ktorý odohral počas turnaja neuveriteľných 11 zápasov a našiel v nich len jedného premožiteľa a to Ivana Fiľa , ktorý tak tiež háji farby breznianskeho klubu. Zdenko najprv prehral s Ivanom v A strane pavúka, aby potom celou B stranou prešiel až do finále Béčka, kde sa opäť stretol s Ivanom a tu mu podľahol tesne 2 : 3. Finále bolo čisto záležitosťou Petra Klementyho, ktorý zdolal Ivana Fiľa hladko 3 : 0.
V ženskom turnaji sa nám predstavilo 10 hráčok, ako sme už avizovali, prvé miesto si odniesla Martina Sulovská z Piešťan, pred druhou Dominikou Púpalovou z Lučenca a treťou domácou hráčkou Luciou Pocklanovou, ktorá sa na takomto turnaji predstavila posledný krát pod svojím rodným priezviskom.
V juniorskej kategórii sme zaregistrovali 4 hráčov. Víťazstvo si odniesol Lukáš Lipiansky zo Slatiny, pred Lukášom Svoradom z Piešťan a tretím Adrianom Ďuricom z Novák.
Najbližšie na šípkarov čaká turnaj kategórie Region v klasických šípkach, ktorý je na programe túto sobotu od 16 00 hodiny v Dart clube v Brezne.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: