icona

Stredoškolská liga v el. šípkach 3. kolo kvalifikácie na MSR

 
13.2.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Včera sa v Dart clube konalo 3. kolo Stredoškolskej ligy v el. šípkach, po turnaji sme sa dozvedeli mená tímov, ktoré postúpili na MSR Stredných škôl v el. šípkach v Poprade.
Turnaja chlapcov sa zúčastnilo 10 družstiev. Najlepšie si počínali študenti z SOŠ OaS Dolný Kubín, ktorí vo finále porazili študentov Gymnázia Brezno. Na treťom mieste skončili chlapci zo Strednej zdravotníckej školy v Lučenci.
V dievčenskej kategórii sa predstavilo 8 škôl a najlepšie si počínali študentky z SOŠ HSaD Lučenec, druhé skončili dievčatá z SOŠ OaS Dolný Kubín a tretiu priečku obsadili dievčatá z SZŠ Lučenec.
Na MSR Stredných škôl z nášho regiónu postupuje 8 chlapčenských a 5 dievčenských škôl.

Postupujúce školy - chlapci : 1. SOŠ OaS Dolný Kubín, 2. SOŠ HSaD Lučenec, 3. Gymnázium Jána Chalupku Brezno, 4. SZŠ Lučenec, 5. SOŠ Stavebná Kremnička B. Bystrica, 6. Gymnázium A. Sládkoviča Banská Bystrica, 7. SOŠ Drevárska Zvolen, 8. SPŠ Dopravná Zvolen.

dievčatá : 1. SOŠ HSaD Lučenec, 2. Gymnázium Jána Chalupku Brezno, 3. SOŠ OaS Dolný Kubín, 4. SZŠ Lučenec, 5. Hotelová Akadémia Brezno.

MSR Stredných škôl sa uskutočnia 27. marca 2015 v Poprade v Hoteli Satel, začiatok turnaja Stredných škôl je o 11 00 hod.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: