icona

4 Ročník O Pohár prezidenta dart clubu

 
10.5.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa konal 4 ročník O pohár prezidenta dart clubu. Do turnaja sa prezentovalo 36 hráčov pričom podľa rebríčka z prvej desiatky chýbal len Oto Zmelík tak o kvalitu nebola núdza. Na pozícii 5-6 skončili František Mika a Ján Hronček. Štvrté miesto obsadil Pavol Horník, ktorého na stupne víťazov nepustil Martin Ševcov. Že si finále nezahral môže mrzieť Gabriela Varaljaya. Najskôr nestačil vo finále A-čka na Petra Klementyho, s ktorým prehral 3:0 a vo finále B-čka nestačil na Martina Ševcova. Vo finále ukázal Peter Klementy, že si prišiel po víťazstvo a Martina Ševcova porazil 3:0.

Do turnaja žien sa prihlásilo 8 hráčok. Podobne ako v mužskom turnaji, aj tu nevyužila dve šance zahrať si finále Dominika Púpalová, ktorá prehrala najskôr finále A-čka 2:1 s Dominikou Kopkášovou a následne nestačila ani na Máriu Giertlovu, ktorej podľahla rovnakým výsledkom a obsadila konečné tretie miesto. Aj vo finále bola istá podobnosť s mužským turnajom. Tu bola favoritka celého turnaja Dominika Kopkášová čo potvrdila aj vo finále a Máriu Giertlovu porazila 2:0.

V turnaji juniorov si prvenstvo odniesol Denis Fábry. Na druhom mieste skončil Lukáš Lipiansky a tretie miesto obsadil Martin Ziman.

.

 

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: