icona

Tretí master v znamení Breznianských hráčov

 
23.11.2015 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v Dart clube konal tretí Master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo len 18 hráčov a chýbalo aj viacero hráčov, ktorý sa dokázali na predošlích mastroch presadiť. Na Pozícii 5-6 skončili hráči z Lučenca Ladislav Broczko a Róbert Brozman. O finále B-ečka si zahrali Peter Pocklan a Ján Tuharský a Brezno bolo blízko aby obsadilo kompletne stupne víťazov. Ján Tuharský však Petra Pocklana porazil a odsunul ho na  konečné štvrté miesto. Vo finále A-čka sa stretli domáci hráči Erik Poliak a Pavel Melicher. Úspešnejšie z tejto konfrontácie vyšiel Erik Poliak, ktorý porazil Pavla Melichera 3:1. Vo finále B-čka si Pavel Melicher napravil chuť, keď svojho súpera porazil 3:0. Celkové finále začal lepšie Pavel Melicher a vrátil prehru Erikovi Poliakovi z A-čka rovnakým pomerom 3:1. V opakovanom finále si to zasa vymenili a tento krát 3:1 vyhral Erik Poliak, ktorý sa tak stal víťazom mastra.

Cenu pre najužitočnejšiho hráča si tento krát vybojoval Pavel Melicher, ktorý celý turnaj podával stabilné výkony a na turnaji si pripísal tri bingá.

Turnaj žien sa pravidelne stáva korisťou Lucii Jankovskej  a inak tomu nebola ani teraz. Vo finále si poradila s Helenou Hájekovou. Brezno malo dvojnásobné zastúpenie na stupni víťazov vďaka Márii Giertlovej, ktorá nestačila len na Helenu Hájekovú a prehrala s ňou obidva zápasy.

V turnaji juniorov malo po dlhšej prestávke zastúpenie aj Brezno. Víťazom turnaja sa stal Juraj Martiník pred Filipom Gurom. Tretie miesto obsadil Ján Divok.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: