icona

Topka Brezno

 
10.1.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Program druhej topky tejto sezóny začal piatkovým turnajom v crickete do ktorého sa prihlásilo 45 hráčov. Víťazom turnaja sa stal Oto Zmelík, ktorý vo finále porazil Pavla Kozáka. Stupeň víťazov doplnil Jaroslav Mrenica. Na štvrtom mieste skončil Tomáš Adam. Najďalej spomedzi hráčov dart clubu Brezno to dotiahol Ivan Fiľo, ktorý skončil spoločne s Dušanom Striešom na pozícii 5-6. Po crickete sa hrali mix dvojice. Turnaj vyhrali Michal a Martina Súlovský, ktorý vo finále porazili dvojicu Milan Dudáš Katarína Nagyová. Tretie miesto obsadili Pavel Melicher Lucia Jankovská.

V sobotu sa hrali už hlavné turnaje. Do mužského turnaja sa prihlásilo 96 hráčov. Víťazstvo si vybojoval Milan Dudáš, ktorý vo finále porazil Martina Ševcova. Martin sa rovnako ako na prvej topke dostal do finále z A-čka, ale finále ostáva v tejto sezóne pre neho zakliate. Za touto dvojicou sa zoradili hráči Power dart Košice Tretie miesto obsadil Milan Štefaňák. Štvrté miesto obsadil Peter Klementy a na pozícii 5-6 sa umiestnili Milan Nagy a Gabriel Varaljay. Najlepšie z hráčov dart clubu Brezno skončil Pavel Melicher na pozícii 7-8. V turnaji žien dominovla Katarína Nagyová, ktorá v opakovanom finále porazila Luciu Jankovskú. Tretie miesto obsadila Bůžková Zuzana. V turnaji juniorov si prvenstvo vybojoval Denis Fábry, ktorý vo finále porazil Martina Zimana. Na treťom  mieste skončil Mário Belluš.

V turnaji dvojíc si najlepšie počínala dvojica Nagy- Varaljay ktorá súperom nedala šancu a zaslúžene vyhrala. Na druhom mieste skončili Peter Jakubis Pavel Melicher, ktorý nestačili len na víťaznú dvojicu a dva krát s nimi prehrali. Tretie miesto obsadili Marián Moško Pavol Kozák.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: