icona

Víťazom Mastra sa stal Pavel Melicher

 
20.3.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v priestoroch dart clubu konal piatý master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 40 hráčov. V turnaji narobila vietor Lucia Jankovská, ktorá sa predierala A-čkom na pozíciu 5-6, kým nechytil do rúk šípky Peter Jakubis a poslal Luciu Jankovskú po víťazstve 3:1 do B-čka. Rovnakým výsledkom prehrala aj v B-strane pavúka s Dušanom Striešom a bolo z toho konečné umiestnenie na pozícii 5-6. Lucia si svojím výkonom vyslúžila cenu pre najužitočnejšieho hráča turnaja. Spolu s Luciou na pozícii 5-6 skončil Stanislav Kripner z Novák. Štvrté miesto obsadil Ján Tuharský z Banskej Bystrice. Finále ušlo Petrovi Jakubisovi z Novák. Vo finále A-čka prehral s Pavlom Melicherom 3:1. A vo finále B-čka nestačil na Dušana Strieša z Banskej Bystrice, s ktorým prehral rovnako 3:1. Vo finále sa teda stretli Pavel Melicher a Dušan Strieš. Finále lepšie zvládol Pavel Melicher. Svojho súpera porazil 3:0 a zabezpečil, aby pohár za prvé miesto ostal v Brezne.

V turnaji žien sa prihlásilo 10 hráčok. Už výkony z hlavného turnaja naznačovali, ktorá hráčka bude jasnou favoritkou. Vo finále A-čka sa stretli Breznianské hráčky Lucia Jankovská a Mária Giertlová. Po víťazstve 2:0 do finále postúpila Lucia Jankovská. Do finále B-čka sa k Márii Giertlovej prebojovala Mária Šufliarská, ktorá musela prejsť celou B-stranou pavúka, keď hneď v úvodnom zápase prehrala s Denisou Purdekovou. Jej cestu B-čkom zastavila Mária Giertlová, ktorá Máriu Šufliarskú porazila 2:0 a odsunula ju na tretie miesto na turnaji. Predošlé štyri mastre sa stali korisťou Lucii Jankovskej a inak tomu nebolo ani teraz. Vo finále porazila Máriu Giertlovú 2:1.

V turnaji juniorov si víťazstvo odniesol Mário Belluš, ktorý porazil klubového kolegu Denisa Fábryho. Tretie miesto obsadil Miroslav Harvan.

V turnaji dvojíc si víťazstvo odniesli Pavel Melicher s Petrom Jakubisom. Druhé miesto obsadili Stanislav Kripner s Miroslavom Jakubisom, ktorý vo finále A-čka porazili dvojicu Melicher-Jakubis. Vo finále ich však porazili dva krát 2:1. Tretie miesto obsadila dvojica Rasťo Purdek Ján Tuharský

.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: