icona

Leto cup 2016

 
22.6.2016 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

Sobota patrila v Dart clube záverečnému trunaju tejto sezóny. Turnaj v elektronických šípkach sa teší veľkej obľube a aj tento rok sa do hlavného turnaja prezentovalo 57 hráčov. Na pozícii 5-6 skončili Lucia Jankovská a Dušan Strieš. Tesne pred stupňami víťazov skončil Jaroslav Kostelný, ktorý prehral v zápase o tretie miesto v Breznianskom derby s Erikom Poliakom 3:1. Erik sa tak stal na turnaji najlepším Brezňanom, keď prehral v zápase o finale s Milanom Nagym 3:2. Turnaj ovládli hráči z východu, keď ukázali na konci sezóny svoju dominanciu. Finále A-čka lepšie zvládol Peter Klementy, ktorý si s Milanom Nagym poradil 3:1. V celkovom finale si Milan Nagy vybojoval opakovaný zápas, keď vrátil prehru Petrovi Klementymu v pomere 3:2. V opakovanom finale bol lepší Peter Klementy a po výhre 3:0 sa stal víťazom turnaja.

Do turnaja žien sa prihlásilo 13 hráčok. Turnajom suverejne prešla Lucia Jankovská, ktorá stratila len jeden leg vo finale A-čka s Máriou Šufliarskou a zaslúžene sa tešila z prvého miesta. Mária Šufliarska nevyužila ani druhú šancu zahrať si finale, keď v Detvianskom derby nestačila na Dianu Toreovu s ktorou prehrala rovnakým pomerom 2:1. Diana Toreova sa do finále musela predierať B-stranou pavúka, keď v úvode nestačila na Ľubicu Ľuptákovú. Stopku je vystavila až vo finále Lucia Jankovská.

V turnaji juniorov si víťazstvo vybojoval Martin Ziman vďaka víťazstvu nad Denisom Fábrym 2:1. Tretie miesto obsadil Lukáš Giertl

Turnaj dvojíc ovládla dvojica Melicher-Nagy, ktorá si vo finale poradila s dvojicou Poliak-Schwarzbacher. Tretie miesto si vybojovala dvojica Baník-Klobušník.

Turnaj v stolnom futbale vyhrala dvojica Tomáš Klobušník - Terézia Turňová. Na druhom mieste skončila dvojica Lukáš Jankovský -  Ján Ambros. Trošku sklamaní môžu byť Martin Raffay a Adam Demian, ktorý nevyužili dve šance zahrať si finále.  Najskôr prehrali vo finale A-čka s dvojicou Klobušník-Turňová a vo finále B-ečka bola nad ich sily aj dvojica Jankovský-Ambros

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: