icona

Družstvá 1 DC Brezno- Zlaté Moravce

30.1.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu vycestovali Breznianský hráči na kvalifikačný dvojzápas do Zlatých Moraviec. 1 Dart club Brezno A sa v prvom zápase stretol s DC Zlaté Moravce. Po prvých dvoch zápasoch Brezno prehrávalo 2:0, keď Jozef Lipianský nestačil na Juraja Hlavatého a Daniel Oravec prehral s Vladom Rajnohom. O vyrovnanie sa postarali Melicher Poliak, ktorý svoje zápasy zvládli a stav po prvej štvrtine bol 2:2. Druhú štvrtinu začali Poliak Melicher a dostali Brezno do vedenia 4:2. Ale napriek tomu bol stav po druhej štvrtine vyrovnaný 4:4. Rozhodujúca sa ukázala tretie štvrtina. Tu začali Lipiansky Oravec, ktorý vyhrali svoje zápasy a Brezno vyhrávalo 6:4. Melicher Poliak pokračovali naďalej vo vyrovnaných výkonoch a po tretej štvrtine bol stav 8:4 pre Brezno. Brezno zvládlo aj poslednú štvrtinu, ktorú vyhralo 3:1 a celý zápas pomerom 11:5. Erik Poliak 4Z/4B Pavel Melicher 4Z/4B Daniel Oravec 4Z/2B Jozef Lipianský 4Z/1B

Paralelne sa hral zápas 1 Dart club Brezno B proti ŠK Zlaté Moravce. Brezno v tomto zápase udávalo tón od začiatku a prvú štvrtinu vyhralo 3:1, keď Matej Putnok nestačil na Martina Hronca. V druhá štvrtina skončila rovnako ako tá prvá a Brezno si vypracoval náskok 6:2. Za domácich znova bodoval Martin Hronec, ktorý porazil Michala Baníka. V tretej štvrtine si Brezno zabezpečilo víťazstvo. 9-ty bod vybojoval Peter Pocklan v zápase s Martinom Hroncom. Posledná štvrtina skončila tak ako všetky 3:1 čo pre Brezno znamenalo víťazstvo 12:4. Peter Pocklan 4Z/4B Kristián Schwarzbacher 4Z/4B Matej Putnok 4Z/2B Michal Baník 4Z/2B

V druhom kole si Brezňania súperov vymenili 1 Dart club Brezno A sa stretol s ŠK Zlaté Moravce. Brezno malo tento zápas pod kontrolou. Prvú aj druhú štvrtinu vyhralo 3:1. Tretia štvrtina skončila remízou 2:2 a stav zápasu bol 8:4 pre Brezno. Poslednú štvrtinu Brezno znova vyhralo 3:1 a celý zápas pomerom 11:5. Všetky zápasy znova zvládli Melicher Poliak ktorý sa postarali o osem bodov zvýšné tri vybojoval Dano Oravec. Erik Poliak 4Z/4B Pavel Melicher 4Z/4B Daniel Oravec 4Z/3B Jozef Lipianský 4Z/0B

1 Dart club Brezno B nastúpil proti DC Zlaté Moravce. Brezno rozbehlo zápas dobre a po prvej štvrtine vyhrávalo 3:1. Svoj prvý zápas prehral Peter Pocklan. Druhá štvrtina sa skončila remízou 2:2 a stav v polovici zápasu bol 5:3. Tretia štvrtina sa znova skončila remízou 2:2 a Brezno išlo do poslednej štvrtiny z vedením 7:5. Tú vyhrali 3:1 a celý zápas pomerom 10:6. Výborný výkon predviedol Kristián Schwarzbacher, ktorý vyhral všetkých osem zápasov.  Peter Pocklan 4Z/2B Kristián Schwarzbacher 4Z/4B Matej Putnok 4Z/3B Michal Baník 4Z/1B