icona

Družstva Brezno - Prievidza

6.3.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

V nedeľu hostil Dart club hráčov D.C. Kondor Prievidza. Ako prvý sa proti ním postavili hráči 1. Dart club Brezno A. Zápas pre Brezno nezačal dobre a prvú štvrtinu prehrali 3:1. Hráči kondoru prišli na zápas dobre naladený a domáci hráči aj keď nehrali zle na Prievidzu nestačili. Jediný bod vyhral Ivan Fiľo s Ivanom Kiabom. V druhej štvrtine sa situácia zopakovala a Prievidza ju vyhrala znova 3:1, keď za Brezno bodoval len Erik Poliak. Stav zápasu bol v polovici hrozivých 2:6 pre hostí. Hráči Brezna však nekapitulovali a hosťom už nedovolili uhrať ani bod. K obratu zavelil Ivan Fiľo, ktorý v dôležitom zápase porazil Filipa Škrteľa 2:1 a znížil na 3:6. Ostatný hráči Brezna ho nasledovali vyhrali svoje zápasy a stav pred poslednou štvrtinou bol zrazu vyrovnaný 6:6. V poslednej štvrtine Brezno dokončilo svojho súpera znova vyhralo všetky 4 zápasy a Celé stretnutie 10:6.  Erik Poliak 4Z/3B Ivan Fiľo 4Z/3B Pavel Melicher 4Z/2B Daniel Oravec 4Z/2B

V druhom zápase nastúpil D.C. Kondor Prievidza proti  1 Dart club Brezno B. Prievidza mala opäť dobrý úvod a prvú štvrtinu vyhrali hráči Prievidze 4:0. Druhá sa skončila remízou 2:2. Za Brezno bodovali Kristián Schwarzbacher a Matej Putnok. V tretej štvrtine vykresal iskierku nádeje Kristián Schwarzbacher a znížil na 3:6. Prievidza si však postrážila ďalšie zápasy tretie kolo vyhrala v pomere 3:1 a stav zápasu bol 3:9. V Poslednej štvrtine dokázal za Brezno bodovať len Matej Putnok, ktorý znižil na konečných 4:12. Peter Pocklan 4Z/0B Kristián Schwarzbacher 4Z/2B Matej Putnok 4Z/2B Michal Baník 1Z/0B  Martin Škantár 3Z/0B