icona

Posledný Master sezóny

 
1.5.2017 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal posledný master sezóny. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 48 hráčov. Na pozícii 5-6 skončili Peter Pocklan a Peter Jakubis. Dobrý turnaj odohral Vladimír Rajnoha. V A-čku si pripísal skalp Petra Klementyho, ale v ďalšom zápase prehral s Erikom Poliakom 3:0 a v B-čku sa mu nepodarilo druhý krát zdolať Petra Klementyho. Vladimír Rajnoha obsadil na turnaji konečné štvrté miesto. Na treťom mieste skončil Ján Tuharský, ktorý nevyužil dve šance zahrať si finále. Najskôr podľahol vo finále A-čka Erikovi Poliakovi 3:0 a v B-čku prehral tesne s Petrom Klementym 3:2. Finále prinieslo kvalitný zápas, v ktorom padlo aj 5 180-tok. Tri hodil Peter Klementy a dve Erik Poliak. Peter Klementy sa v B-čku rozohral a Erika Poliaka porazil dva krát 3:1a zaslúžene sa stal víťazom turnaja.

Do turnaja žien sa prihlásilo 10 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Zuzana Fedorová z Novák a Dominika Dianovská, reprezentujúca Sučany. Po víťazstve 2:0 do finále postúpila Dominika Dianovská. Vo finále B-čka čakala na Zuzanu Fedorovú domáca hráčka Mária Giertlová, ktorá v A-čku prehrala s finalistkou Dominikou Dianovskou  2:1. Vrátiť prehru vo finále dostala Mária Giertlová, ktorá si zo Zuzanou Fedorovou poradila 2:0 a odsunula ju na tretie miesto na turnaji. Z víťazstva na turnaji sa mohla radovať Dominika Dianovská, ktorá Máriu Giertlovu porazila znova 2:1.

V turnaji juniorov sa predstavilo 7 hráčov. Vo finále A-čka sa stretli Ivan Gallus a Zdenko Pampúrik. Do finále postúpil Ivan Gallus, ktorý Zdenka Pampúrika porazil 2:1. Vo finále B-čka nestačil Zdenko Pampúrik na rozbehnutého Mária Belluša a prehral s ním rovnakým výsledkom 2:1. Vo finále si víťazstvo vybojoval Mário Belluš, ktorý porazil Ivana Gallusa dva krát 2:0.

 

V turnaji dvojíc si víťazstvo vybojovala Dvojica Melicher-Kostelný, ktorý vo finále zdolali dvojicu Poliak – Auxtová 2:1. Tretie miesto obsadila dvojica Jamnický – Dubala.  

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: