icona

Kvalifikácia MSR Družstiev 11. Kolo

12.2.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)

Cez víkend začala Stredoslovenská kvalifikácia družstiev svoju druhú polovicu a na programe boli prvé odvety. Hráči 1 Dart club Brezno vycestovali do Zvolena. Prvú štvrtinu Brezno vyhralo 3:1, keď zaváhal Peter Pocklan s Jánom Tuharským. Druhú štvrtinu začal lepšie Zvolen. Bod pre Zvolen pripísal Štefan Kermiet, keď aj svoj druhý zápas prehral Peter Pocklan a Dušan Rell porazil Erika Poliaka a vyrovnal stav zápasu na 3:3. Druhá štvrtina však skončila remízou o čo sa postarala dvojica Fiľo Kostelný a stav bol 3:5 pre Brezno. V tretej štvrtine Brezno vystriedalo Petra Pocklana za Pavla Melichera. Táto tretina sa skončila 3:1 pre Brezno, keď svoj druhý bod urobil Ján Tuharský, ktorý porazil Erika Poliaka. V poslednej štvrtine prišli ďalšie striedania. Erika Poliaka vystriedal Daniel Oravec a Jaroslava Kostelného Marcel Dolinský. Brezno túto štvrtinu vyhralo 4:0 a konečný výsledok bol rovanaký ako v prvom zápase, ktorý Brezno vyhralo 12:4. Ivan Fiľo 4Z/4B, Jaroslav Kostelný 3Z/3B, Erik Poliak 3Z/1B, Pavel Melicher 2Z/2B, Peter Pocklan 2Z/0B, Daniel Oravec 1Z/1B, Marcel Dolinský 1Z/1B.