icona

Master IV

 
25.3.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa konal v poradí štvrtí master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo 34 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Pavel Melicher a Jozef Karaffa. Pavel Melicher porazil Jozefa Karaffu 3:1. V druhom semifinále na seba narazili Erik Poliak a Ján Tuharský. Postup do finále A-čka si vybojoval Erik Poliak, ktorý Jána Tuharského nešetril a porazil ho 3:0. Vo finále A-čka si víťazstvo vybojoval Erik Poliak, ktorý porazil Pavla Melichera v najkratšom možnom čase 3:0. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Dušan Strieš a Jozef Karaffa. Jozef sa musel na turnaji uspokojiť s piatym miestom. S Dušanom Striešom prehral hladko 3:0. B-čkom sa predieral Pavol Horník a poradil si aj s Jánom Tuharským 3:1, ktorý tak obsadil spoločne s Jozefom Karaffom piate miesto. Zápas o postup do finále B-čka priniesol vyrovnaný priebeh. Dušan Strieš si poradil s Pavlom Horníkom 3:2  a odsunul ho na konečné štvrté miesto. Finále B-čka zvládol lepšie Pavel Melicher, ktorý porazil Dušana Strieša 3:0. Finálové obsadenie bolo rovnaké ako na predchádzajúcom mastri a znovu sa stretli Erik Poliak a Pavel Melicher. Pavel Melicher nedokázal uchmatnúť Erikovi Poliakovi leg a po výhre 3:0 si odniesol víťazstvo z turnaja.

V turnaji žien sa predstavilo 11 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Zuzana Čellárová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Zuzanu Čellárovú 2:0. Vo finále B-čka sa stretli Zuzana Čellárová a Dominika Púpalová. Obidve hráčky sa ocitli v B-čku zásluhou Lucii Jankovskej. Dominika Púpalová porazila Zuzanu Čellárovú 2:1, ktorá tak obsadila na turnaji konečné tretie miesto a vybojovala si svoj prvý pohár. Dominika vo finále chcela vrátiť prehru Lucii Jankovskej a vyhrať druhý master v rade. Lucia jej však dovolila uhrať len jeden leg a po výhre 2:1 sa stala víťazkou mastra

V doplnkovom turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Poliak- Valigura. Vo finále porazili dvojicu Melicher Giertlová, ktorý ich porazili 2:0 a vybojovali si opakované finále. To zvládli lepšie Poliak-Valigura ktorý svojich súperov porazili 2:1. Tretie miesto si odniesli Kostelný-Košťál.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: