icona

Master

 
6.5.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa konal posledný master. Do hlavného turnaja sa prihlásilo len 19 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli Pavel Melicher a Stanislav Ziman. Pavel Melicher si zo svojim súperom poradil 3:0. V druhom semifinále na seba narazili Martin Ziman a Peter Pocklan. Postup do finále A-čka si vybojoval Martin Ziman, ktorý porazil Petra Pocklana 3:1.  Finále A-čka prinieslo vyrovnaný zápas. Obidvaja hráči si držali podanie a rozhodovať musel piaty leg. Za stavu 2:2 obidvaja hráči premárnili na dabli niekoľko šípok. Víťazstvo si vybojoval nakoniec Martin Ziman. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Lucia Jankovská a Peter Pocklan. Peter porazil Luciu Jankovsku v tesnom zápase 3:2. Delené 5-6 miesto s Luciou Jankovskou obsadil Stanislav Ziman, ktorý nestačil na Dušana Strieša a prehral s ním 3:0. Štvrté miesto na turnaji obsadil Dušan Strieš, ktorý prehral s Petrom Pocklanom 3:2 Tretie miesto na turnaji obsadil Pavel Melicher, ktorý prehral s Petrom Pocklanom 3:0. Finále sa nieslo v réžii Martina Zimana, ktorý porazil Petra Pocklana 3:0 a vylepšil si svoje druhé miesto z predošlého mastra

 

V turnaji žien sa predstavilo 7 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská  a Dominika Pupalová. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Dominiku 2:0. Vo finále B-čka sa po druhý krát na turnaji stretli Dominika Pupalová  a Mária Giertlová. Zápas skončil znova víťazstvom Dominiky Pupalovej. Víťazstvo na turnaji si vybojovala Lucia Jankovská ktorá porazila Dominiku Pupalovú 2:0 a turnajom prešla bez straty legu.   

V doplnkovom turnaji losovaných dvojíc si víťazstvo vybojovala dvojica Melicher-Juráš. Vo finále porazili dvojicu Poliak-Gubala. Tretie miesto si odniesli Pocklan-Čellárová.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: