icona

Master I

 
17.9.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal prvý master. Na úvod sezóny sa do turnaja prihlásilo 42 hráčov. V semifinále A-čka sa stretli domáci hráči. V hornej časti pavúka si Lucia Jankovská poradila v rodinnom derby s Petrom Pocklanom 2:0. V dolenj časti pavúka si poradil Jaroslav Kostelný s Pavlom Melicher 2:0. Finále A-čka prinieslo vyrovnaný zápas a Jaroslav Kostelný aj vďaka zatvoreniu 124 si poradil s Luciou Jankovskou 3:2. V B-čku sa na 5-6 mieste stretli Peter Pocklan a Zdenko Pampurík. Z víťazstva sa tešil Zdenko Pampurík, ktorý porazil Petra Pocklana 3:2. Spoločne na 5-6 mieste skončil Pavel Melicher, ktorý prehral s Marekom Kalamárom 3:2. Marek bol jediný hráč v prvej šestke mimo domácich hráčov z Brezna. Zastaviť Mareka sa nepodarilo ani Zdenkovi Pampuríkovi, ktorý po prehre 3:1 obsadil štvrté miesto. Vo finále B-čka nestačila Lucia Jankovská na Mareka Kalamára a prehrala s ním 3:0. Víťazom mastra sa stal Jaroslav Kostelný, ktorý až vo finále zastavil púť Mareka Kalmára a porazil ho 3:0. Marek sa do finále predral celou B-stranou pavúka, keď už v prvom zápase prehral s Arnoldom Pajerom.

Do turnaja žien sa prihlásilo 9 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Eva Bradňanská. Víťazne zo súboja vyšla Lucia Jankovská, ktorá porazila Evu 2:1. Eve nevyšiel ani druhý pokus prebojovat sa do finále. Vo finále B-čka nestačila na Dominiku Pupalovú a prehrala s ňou znova 2:1. Vo finále si Dominika Pupalová vynútila opakované finále. Víťazkou mastra sa však stala Lucia Jankovská, ktorá nedovolila Dominike, aby ju porazila aj po druhy krát.

V turnaji dvojíc sa miesto nahlasovaných hrali losované dvojice. Vo finále A-čka sa stretli Jaroslav Kostelný s Miroslavom Gubalom proti dvojici Pavel Melicher Stanislav Ziman. Postup do finále si vybojovala dvojica Melicher-Ziman, ktorý porazili svojich súperov 2:0. Finálová účast však neunikla ani dvojici Kostelný-Gubala, ktorá si v B-čku poradila s dvojicou Eva Bradňanská-Dominika Pupalová. Vo finále si Melicher-Ziman znova poradili zo svojími súpermi Kostelný-Gubala 2:1 a stali sa víťazmi turnaja dvojíc.

 

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: