icona

Master III

 
11.11.2018 | Spravodaj »  Šípkarské turnaje,  | Reakcie (0)
 

V sobotu sa v dart clube konal tretí master v sezóne. Do turnaja sa prihlásilo 40 hráčov. V hornej časti pavúka sa stretli Erik Poliak a Karol Krnáč. Postup medzi najlepších troch si vybojoval Erik Poliak, ktorý Karola Krnáča porazil 3:0.  V druhom semifinále A-čka v dolnej časti pavúka na seba narazili Dušan Strieš a Ivan Fiľo. Aj toto semifinále sa skončilo v najkratšom možnom čase, keď si Dušan Strieš poradil s Ivanom Fiľom 3:0. Finále A-čka medzi Erikom Poliakom a Dušanom Striešom musel rozhodnúť až piaty leg. Ten si pripísal Erik Poliak a zabezpečil si finálovú účast. V B-čku sa na pozícii 5-6 stretli Jaroslav Kostelný a Karol Krnáč. Zápas zvládol lepšie Karol Krnáč, ktorý porazil Jaroslava Kostelného 3:2.  Rovnaký výsledok na turnaji zaznamenal aj Rastislav Purdek, ktorý na pozícii 5-6 nestačil na Ivana Fiľa a prehral s ním 3:0. Púť Karola Krnáča turnajom zastavil pred stupňami víťazov Ivan Fiľo a porazil ho 3:0. Vo finále B-čka prehral Ivan Fiľo po druhý krát na turnaji s Dušanom Striešom. Tento krát sa zápas skončil 3:1 v prospech Dušana Strieša. Vo finále sa zpakoval výsledok z Finále A-čka a Erik Poliak znova porazil Dušana Strieša 3:2  a stal sa víťazom mastra

Do turnaj žien sa prihlásilo 8 hráčok. Vo finále A-čka sa stretli Lucia Jankovská a Eva Brádňanská. Postup do finále si vybojovala Lucia Jankovská, ktorá porazila Evu Brádňanskú 2:0. Vo finále B-čka sa po druhý krát na turnaji stretli Eva Brádňanská a Mária Giertlová. S tretím miesto sa nakoniec musela uspokojiť Mária Giertlová, ktorá prehrala s Evou Brádňanskou 2:1. Finále vyhrala Lucia Jankovska, ktorá porazila Evu Brádňanskú 2:0 a celý turnaj vyhrala bez straty legu.

V turnaji dvojíc sa vo finále A-čka stretli Ziman M.- Csiszar a Brádňanská – Jamnická. Postup do finále si vybojovala dvojica Ziman M - Csiszar. Vo finále B-čka sa k dvojici Brádňanská Jamnická prebojovala dvojica Králik Salatnaj. Tretie miesto ostalo v rukách Brádňanská – Jamnická, keď nestačili na dvojicu Králik Salatnaj. Vo finále porazili po druhý krát na turnaji Ziman M – Csiszar dvojicu Králik Salatnaj a vyhrali doplnkový turnaj dvojíc.

 
 

Reakcie:

Pridať reakciu:
Reakcie moderujeme aby sme zabránili spamu. To znamená, že sa vaša reakcia nemusí zobraziť hneď po pridaní.
Meno:

Email: (bude zobrazený)
Reakcia:
CAPTCHA ImageReload Image Kontrolný reťazec: